Vše pro děti i do kuchyně se slevou – některé věci se vyplatí nakupovat chytře

Vše pro děti i do kuchyně se slevou – některé věci se vyplatí nakupovat chytře

Nemusíte nakupovat nekvalitní věci, i když je kupujete levně. Příkladem jsou různé moderní hračky a vychytávky pro děti. Třeba jen vědět, kam pro ně.

Někdy člověk nevěří vlastním očím, kolik některé hračky pro děti stojí. Kupte je levněji

Hračky se od našich dětských let změnily. Pamatujete si ještě na klasickou kreslicí magnetickou tabulku, na kterou se kreslilo pomocí kovového pera? Koupit se dá i dnes a má i své kouzlo. Avšak nevadí vám, jak pero nepříjemně vrže po ploše a po čase do ní začíná dřít? Dnešním hitem jsou tabulky jiné. Děti mohou kreslit světlem. Některé tabulky dovedou nasimulovat 3D obraz. Běžné je, že už jde o LCD digitální tabulky. Proti staré magnetické tabulce mají řadu výhod.

Už pro miminko potřebujeme celou řadu pomůcek, které bývají běžně extrémně drahé

Zažili jste u kojence rýmu? U dítěte, které neumí smrkat, to skutečně není nic příjemného. Klasická ruční odsávačka s balonkem příliš nefunguje a odsávačka připojitelná na vysavač musí v dítěti zanechat celoživotně negativní vztah k tomuto elektrospotřebiči. Když jsem o takové odsávačce hlenů četla prvně, myslela jsem, že jde o žert. Nejde! Kupte raději za rozumnou cenu odsávačku hlenů na baterie.

Dětem lze na chytrém e-shopu pořídit i další pomůcky. Bezdotykový teploměr, hodinky s kamerou a GPS lokátorem, nebo třeba i pomůcku pro nácvik správného úchopu pera. Nic z toho nemusí stát tisíce, pokud víme, kde vše pro děti koupit.

I kuchyň lze vybavit vychytávkami za pár korun

Různé vychytávky do kuchyně a pomůcky oceníme rovněž v kuchyni. Různé silikonové formy na vaření a pečení, teflonové podložky na pečení i grilování, praktické kráječe na ovoce a zeleninu, silikonová víčka na nádoby i na hrnce, na kterých dokonce zabraňují přetékání – to vše jsou skvělé a praktické pomůcky, které se hodí, ale nechce se nám za ně příliš utrácet. Bývají praktické, ale ne nezbytné. Pokud je ale dovedeme koupit levně, neodoláme. A naše vaření umí neuvěřitelně zjednodušit.

TIP: Přijďte si pro praktické věci pro děti i do kuchyně za pár korun do e-shopu https://www.pepovasleva.cz/.