Vestavěná skříň na míru efektivně řeší problém s nedostatkem úložného prostoru v malých bytech

Vestavěná skříň na míru efektivně řeší problém s nedostatkem úložného prostoru v malých bytech

Malý byt a spousta věcí k uskladnění. To je problém, jehož řešení je poměrně komplikované. A když už se vám do všech skříní, šuplíků a na poličky podaří všechny vaše věci rozmístit, zjistíte, že v nich máte takový chaos, že stejně to, co potřebujete, jen tak nenajdete.

Chytré využití jinak nevyužitelného prostoru

Chytrým řešením jsou vestavěné skříně. Efektivně využívají prostor, pokud tak řešíte, kam nacpat všechno své oblečení, obuv, sportovní vybavení další různé věci, které ve vaší domácnosti nemají vaše místo, ve vestavěné skříni ho najdou. A to i když máte malý byt, ve kterém jen těžko hledáte místo pro další skříň.

Vestavěné skříně se typicky hodí na chodbu, do ložnice, šatny či pracovny. Umístíte je ale i pod schody, využijete volnou stěnu i další jakýkoliv atypický prostor, který by jinak zůstal nevyužitý. Pokud si k vestavěné skříni pořídíte i posuvné dveře, získáte další místo navíc, které byste s otevíráním dveří u běžných skříní museli pro otevírání ponechat volné.

Nakonfigurujte si vlastní vestavěnou skříň

Vzhledem k tomu, že vestavěná skříň má obvykle větší rozměry, je důležité i její vnitřní členění. To si můžete sami uspořádat a zvolit si, kolik místa věnujete tyči s ramínky, kolik poliček v ní budete mít a jak velký prostor si zachováte například pro uložení sezónních a jiných méně používaných věcí.

Pokud hledáte levné skříně, které vám zároveň ušetří nějaký ten prostor v bytě, podívejte se na www.levne-skrine.cz. Najdete zde konfigurátor vestavěné skříně, ve kterém si sami dle svých představ a možností vašeho bytu poskládáte, jak by měla vaše nová vestavěná skříň vypadat. Naplánujete si její vnitřní členění, na míru si zvolíte velikost a tvar, vyberete výplň, vzhled i styl dveří. Díky tomu vám vestavěná skříň dokonale zapadne do vašeho interiéru.