Věnujte milovanému člověku zlatý dukát se jménem a projevíte mu svou úctu

Věnujte milovanému člověku zlatý dukát se jménem a projevíte mu svou úctu

Dukát Pražské mincovny s českým jménem je ideálním překvapením pro všechny. Jedná se o dárek, který má trvalou hodnotu a vyznáte jím svůj respekt obdarovanému.

V dnešní uspěchané době lidé zapomínají na základní hodnoty a materiální statky promítají také do dárků, které blízkým věnují. Mají dojem, že čím dražší prezent zakoupí, tím víc se zavděčí. Jenomže to není úplně pravda. Peníze, drahý zájezd, nový mobilní telefon nebo značkové oblečení jsou sice příjemným potěšením, ale nic o vás nevypovídají. Zato dukát Pražské mincovny s českým jménem, opatřený certifikátem pravosti a českou puncovní značkou, mluví sám za sebe.

Pozornost, která je smysluplná

Když se člověk narodí, tak dostane jméno a je jeho hrdým nositelem. Ne nadarmo se slaví po celém světě svátky. Očekáváte-li v rodině přírůstek a chcete nového člena rodiny přivítat se vší úctou, darujte mu do kolébky zlatý nebo stříbrný tolar s jeho jménem. Pokud byste chtěli opravdu zaujmout, nechte na něj vyrazit nejen jméno, ale také příjmení. Věřte, že takové překvapení nebude nikdo čekat a oslníte. Navíc budete mít jistotu, že na vás bude mít človíček památku. Dukát je totiž velmi osobním dárkem.

Dukát potěší prarodiče, šéfa i kamaráda

Pokud si lámete hlavu s tím, co dát blízkému k svátku, narozeninám, výročí nebo životnímu úspěchu, sáhněte po dukátu, kde bude vyraženo jeho jméno i příjmení. Bezpochyby uspějete a uděláte nevídaný dojem. Zlaté a stříbrné tolary se jménem významné české osobnosti jsou jako dárek úžasné a patří k oblíbeným. V tomto případě vybírejte podle toho, jaká česká osobnost je obdarovanému blízká. Může to být Karel Čapek, Václav Havel nebo Božena Němcová.

Dukáty s certifikátem pravosti jsou také příhodným reprezentativním a ceremoniálním poděkováním, můžete je věnovat zasloužilému občanovi či nejlepšímu pracovníkovi firmy.