Velký výběr kvalitních kancelářských židlí - kancelar24h.cz

Velký výběr kvalitních kancelářských židlí - kancelar24h.cz

Jak si vybrat správnou kancelářskou židli, aby se dalo na ní dlouhou dobu sedět a pracovat bez pocitu únavy? Kancelářská židle by měla být pohodlná, spolehlivá, vysoce kvalitní, praktická a nejen to. Poměrně často je kancelářský nábytek vizitkou svého majitele a firmy. Kancelářské židle jsou rozděleny podle materiálu (čalouněné, kožené) a typů: pro vedoucí pracovníky, pro zaměstnance a návštěvníky. Kancelářská židle pro vedoucího pracovníka nebo manažera musí být nejen funkční a pohodlná, ale také zdůrazňovat postavení uživatele. Takže je nejlepší zvolit model vyrobený z drahých materiálů, ideálně z kůže. Vhodná barva je klasická černá nebo hnědá. Čalounění sedadel musí být prodyšné a udržovat tělesnou teplotu.

Ergonomické kancelářské židle

Jen ergonomické kancelářské židle nabízí komfort při sezení s ohledem na váš zdravotní stav. Doporučujeme modely s koly a područkami, opěrkou hlavy s mechanismem pro nastavení výšky a opěradla úhlu.   Kancelářské židle pro zaměstnance bývají univerzální, pohodlné a mobilní, aby se s nimi snadno dalo pohybovat po kanceláři a otáčet kolem své osy. Nastavení výšky sedadla je důležité pro osoby malého vzrůstu.  Ergonomické kancelářské židle s pohyblivým sedákem vás "přinutí" narovnat záda, zasunout hlavu a stáhnout ramena dozadu a dolů, což odlehčí trapéz a uvolní tak ztuhlou krční páteř. Při dlouhodobém sezení nebude docházet k blokádám, uvolní se vám ztuhlý krk a šíje.     

Dynamické sezení s kvalitními kancelářskými křesly

Vybavujete svou firmu novým kancelářským nábytkem? Sháníte nová kancelářská křesla pro své manažery? Velký výběr kancelářských židlí a křesel nabízejí za prima ceny v internetovém obchodě kancelar24h.cz, který je oceněn zlatým certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky – garance vysoké kvality. Expedice ihned, záruka 5 let, dovoz zdarma, spolehlivý zákaznický servis!