Velký výběr garážových vrat na míru včetně komplexního servisu

Velký výběr garážových vrat na míru včetně komplexního servisu

K rodinnému domu neodmyslitelně patří také garážové stání, a to zastřešené nebo nezastřešené. Praktičtějším a pohodlnějším řešením je rovnou kompletní garáž, která poskytne ochranu auta před nepříznivými povětrnostními vlivy, poškozením a krádeží. Samozřejmostí musí být ovšem kvalitní zabezpečení garáže, a to ideálně v podobě kvalitních vrat. Těch existuje hned několik typů.

Kvalita a moderní design v jednom

Vsaďte na kvalitní zpracování a moderní design v jednom. Vyberte si garážová vrata od firmy s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi. V první řadě je důležité položit si otázku, jaký typ garážových vrat vlastně chcete. Záleží především na prostoru potřebném k otevírání, a to buďto před domem, pod stropem nebo podél stěny.

Široká nabídka typů garážových vrat

  • sekční - sekční vrata se pyšní perfektními tepelně izolačními vlastnosti. Kromě toho také díky svislému otevírání a následnému uložení pod stropem nabízí spoustu místa nejen v garáži, ale také před ní.
  • rolovací - rolovací vrata rolující se do hliníkového boxu nad stavebním otvorem mají jednoduchou konstrukci a oproti sekčním vratům nabízejí volný prostor pod stropem, který lze využít jako úložný prostor.
  • posuvná - posuvná vrata jsou ideální volbou jako netradiční řešení v případech, kdy není jiné možnost. Tato vratová konstrukce se otevírá do strany, díky čemuž získáte prostor k uložení různých věcí v oblasti stropu.
  • dvoukřídlá - dvoukřídlá vrata jsou klasikou a alternativou k sekčním nebo posuvným vratům. Oceníte u nich, že nezabírají vůbec žádné místo uvnitř garáže. Navíc se dají využit i jako vstup do garáže.
  • výklopná - výklopná vrata se vyrábí na míru, takže se dají využít pro jakýkoliv typ garáží. Podmínkou pro jejich montáž je ovšem dostatek prostoru před garáží.