Vaše kancelář v rukou odborníků

Chcete svůj pracovní čas trávit v přijemném a zdravém prostředí? Spojte se s odborníky s mnohaletou zkušeností, spojte se se společností myHM design,s.r.o.

Vaše kancelář v rukou odborníků

U kancelářského nábytku je především kladen důraz na funkčnost a moderní design. V kancelářích nebo v domácí pracovně zpravidla trávíme spoustu času, a proto je vhodné si vybírat například kancelářské židle s ohledem na ergonomii.  Sháníte vhodný kancelářský nábytek do Vaší pracovny nebo vybavujete firemní kanceláře? Trh nabízí neskonalé množství typů kancelářského nábytku, kde hraje prim společnost myHM design, s.r.o. Pokud preferujete tým odborníků, který se specializuje na kompletní dodávky kancelářských interiérů a domácích pracoven, tak neváhejte s vyplněním své objednávky. Zajisté oceníte spolehlivost a mnoholetou zkušenost v tomto oboru, atypické zakázky realizují s velkým zaujetím, nechybí erudované poradenství, vizualizace s 3D výstupem, odborná montáž s následným servisem, zaměření prostor v okolí Liberce, Semil a Pardubic.

 Stylový kancelářský nábytek Liberec

Česká kvalita - kancelářský nábytek Liberec! Zlaté české ručičky nic nenahradí, proto tato společnost jednoznačně doporučuje kancelářský a sedací nábytek od českých výrobců. A kde se ubírají trendy u tohoto druhu nábytku? Hlavní trend - změna vnímání.  Dnes se moc nehovoří o obyčejných kancelářích, ale o ideálním pracovním prostředí. A proto je především kladen důraz na segmentaci prostoru, vytvářejí se různé pracovní zóny, čili pracovní místa podle jejich zaměření, a pak se volí vhodný kancelářský nábytek. Nechte pracovat profesionály ve svém oboru, a proto jim přenechejte nejen výběr ideálního kancelářského nábytku, ale také návrh kanceláří.

Komfortní kancelářské židle s podhlavníkem

Pohodlné kancelářské židle - zdravé sezení, to je základ. A jak vybrat správnou kancelářskou židli? Přirozeně na jiné židli bude sedět ředitel firmy nebo manažer a na jiných řadoví zaměstnanci.  Kancelářská židle by měla umožnit nastavení několika základních funkcí – výšky sedáku a opěradla. Mechanika je velmi důležitá část každé židle s ohledem na komfortní sezení. Co se potahového materiálu týče, tak pokud možno volíme vzdušný a snadno udržovatelný, přicházíme ke kolečkům, kde tvrdé kolečka se více hodí na koberec a měkké na parkety a tvrdé podlahy.