Variabilní party stany pro řadu příležitostí

Variabilní party stany pro řadu příležitostí

S teplejším počasím chceme trávit více času venku. Ideální je, když nás během relaxace nevyruší žádné překvapení ze strany počasí. V tom nám mohou pomoci party stany, které se hodí při řadě příležitostí. Ostatní překvapení jsou vítaná.

Využití party stanů

Party stany jsou velmi praktické a hodí se pro řadu využití. Jelikož poskytují velkou variabilitu, bude se vám plánovat jejich využití zcela samo. Například na zahradě můžete toužit po místě, kam si sednete za jakéhokoliv počasí, sami s knížkou a kávou, nebo třeba s přáteli, případně s rodinou. Ale také se takovéto malé zázemí může třeba hodit jako prostor pro větší oslavu. Co na party stanech oceníte, je - kromě pestrých způsobů využití – určitě stabilita a rychlá manipulace.

 

Samotný stan má také několik možností, jak ho upravit. Když bude svítit sluníčko, můžete nechat pouze odolnou střechu jako ochranu před prudkými paprsky. Při nepřízni počasí nebo potřebě většího soukromí můžete přidělat jednu až tři postranní stěny. Nasadíte je rychle pomocí suchého zipu. K dispozici je i čtvrtá stěna, která má dveře. To kdyby počasí opravdu nespolupracovalo. Materiál střechy a stěn je velmi praktický, ochrání i před prudkým deštěm a UV zářením. Ocelová konstrukce je ošetřena proti korozi.

Párty stany a jejich výhody

Stánek značky BRIMO je vybaven automatickým systém zajištěním konstrukce, které umožňuje mnohem snazší manipulaci. Rozložit ho můžete dokonce už za 40 sekund, stejně snadno se i skládá. 

Rychle rozkládací stánky jsou proto velmi praktické. Můžete je připravit k používání během chvilky a stejně rychle zase uklidit. Není důvod ztrácet čas s náročnými konstrukcemi, u kterých se ztratíte už při čtení návodu. Důležité je rychle postavit stánek a moci si užívat jeho výhod.

 

Stany jsou kromě toho poměrně lehké a snadno se dají přenášet. Když si naplánujete piknik někde venku, stačí vyřídit nezbytnosti, jednoduše vzít stan, a vyrazit.

 

Právě podle předpokládaného využití můžete vybírat z různých rozměrů party stanů. Ty menší jsou o velikosti 2 x 3 m nebo 3 x 3 m, zvolit můžete ale i větší 3 x 4,5 m, nebo dokonce superstánek 3 x 6 m. Vybíráte tedy podle rozměrů, které vhodně doplní vaši zahradu nebo terasu. A rozměr není to jediné, z čeho můžete vybírat. Zvolit můžete většinou alespoň ze tří variant jasných barev. Jedna z nich určitě bude vyhovovat vašemu vkusu.

 

Party stan se ale dá používat venku i za horšího počasí. Když nastane podzim nebo pak i zima, není důvod si odpustit čas strávený venku. Stačí stánek doplnit o stolový ohřívač, a užívat si pobytu na čerstvém vzduchu můžete pohodlně po celý rok.