Vánoční světla i na stromeček / LED světla

Ochrana životního prostředí nám nesmí být lhostejná ani o Vánocích, a proto volíme LED světla. Toužíte prožít příjemné vánoční svátky? Máme pro vás dvě rady.

Vánoční světla i na stromeček / LED světla

První vyhnout se tržnicím, kde nabízené čínské vánoční světla i na umělé vánoční stromky v žádném případě nesplňují určené standardy a normy. Nebezpečí úrazu, popřípadě vám shoří celý dům. Druhá rada. Nevyhazujte zbytečně peníze z oken a zaměřte svou pozornost na LED světla – ohromná úspora elektrické energie.

LED vánoční osvětlení u specialisty s garancí doručení do dvou dnů.


LED světla dobila celý svět

Odporúčame vianočné cencúle


LED světla by nikdy nevznikla, pokud by Edison neuvedl klasickou žárovku na trh. Zajisté není novinkou, že tento vynálezce žárovku nevymyslel, jen využil svého obchodního talentu a skoupil patenty svých konkurentů. Vynálezců žárovky bylo hned několik. Například hodinář Němec Goebel sám sestrojil žárovku s uhlíkovým vláknem ve vzduchoprázdné skleněné baňce a již v roce 1855 si dokonce vyrobil první světelnou reklamu. Pro zajímavost - Edisonové žárovky, měly životnost 300 hodin. Dnešní žárovky mají životnost 1000 hodin a samozřejmě o několikanásobně vyšší světelnou účinnost, přesto všechno jsou nehospodárné. Většina energie se promění na teplo a pouhých 5% se promění na světlo.  Pro srovnání - klasická 60 W žárovka za jednu hodinu prosvítí 0,30 Kč, což za rok činí 547,50 KČ. LED žárovka si za jednu hodinu vezme 0,035 Kč a vy za celý rok zaplatíte pouhých 63,875 Kč. Tady se drobná investice do LED světel opravdu vyplatí.

Doporučujeme recepty na vánoční cukroví


Vánoční světla i na stromeček – dokonale podtrhnou vánoční atmosféru


Jak vznikla tradice zdobení vánočního stromečku v obývacím pokoji?? Podle jedné legendy to měl na svědomí německý reformátor Martin Luther. Světla na stromku symbolizují hvězdy a velká hvězda na špici připomíná betlémskou hvězdu. Osvětlení se stalo součástí dekorace vánočního stromečku již na začátku 18. století, a pokud  k vám nedorazí skauti s betlémským světlem, které tradičně zapalují v Betlémě a posléze s ním putují po celé Evropě - naše nabídka vánočních světel je vám k dispozici.

LED vánoční osvětlení u specialisty s garancí doručení do dvou dnů.