Váhy do všech průmyslových odvětví

Váhy do všech průmyslových odvětví

Je vaším denním chlebem vážení všeho druhu? Pak byste se měli vybavit kvalitními profesionálními váhami. 
Je-li předmětem vašeho podnikání prodej váženého zboží, jde vám zřejmě v první řadě o to, abyste uzavírali férové obchody. Abyste nešidili sebe, ani klienta. Toho jsou zárukou právě profesionální váhy. Jaké existují možnosti? 

Snižte své provozní náklady

V hledáčku vašeho zájmu by měly být nejmodernější průmyslové váhy, mezi které patří váhy mostové, silniční, automobilové či tenzometrické. Každá slouží jinému účelu, cíl ale mají stejný, a to snižování provozních nákladů. Průmyslová váha je tím, co vám umožní mít své výdaje a příjmy pod kontrolou. Buďme ale konkrétnější. 

Automobilové váhy

Pro vážení automobilů, nákladních vozů a kamionů, zkrátka pro potřeby silniční dopravy slouží silniční nebo chcete-li automobilové váhy. Ty se skládají ze dvou částí: mechanické konstrukce tvořené mostem váhy a základovou vanou a části elektronické s tenzometrickými snímači a vážním identifikátorem. 

Mostové váhy

Pro bezpečnost provozu jsou nezbytné mostové váhy, na jejichž údajích závisí stovky spousty motoristů. Už jen z tohoto důvodu by měly být co nejpřesnější. Speciální kategorií jsou pak modely vyrobené v úzké spolupráci s provozovatelem váhy a konstruktéry na zakázku. Jedná se o speciální tenzometrické váhy, jež si poradí s vážením letadel, vagónů na hydraulických zvedácích, generátorů, dávkovacích dopravníků i hutního materiálu. 

Zvolte váhy od profesionálů

Nejpřesnější možné výsledky vážení poskytují například váhy společnosti Tenzona s.r.o. s procesorem zabudovaným přímo ve snímači, jenž se průběžně přizpůsobuje teplotě, nelinearitě, hysterezi, výkyvům napětí či průhybům snímače. Společnost je schopna zrealizovat dodávky vážních systémů jak softwarově, tak včetně veškerých strojních i stavebních prací.

Vánoční osvětlení

Vánoční osvětlení na T-zboží.cz

Reklama
Reklama 2