Útulný a moderní domov – BYVAJ.SK

Všichni toužíme po útulném domově a dobře si uvědomujeme, že střecha nad hlavou nestačí. V internetovém magazínu  byvaj.sk naleznete spoustu zajímavých podnětů jak vytvořit komfortní bydlení. Projekty se nerealizují pouze na stavbu domu, ale i na zařízení – nábytek s doplňky a barvy sjednotit do jednoho stylu není vždy jednoduché a pro někoho to může být i věda.

Útulný a moderní domov – BYVAJ.SK

Oddychové letní dny jsou nenávratně pryč, ale vy jste zajisté načerpali dostatek nové energie a s nadšením se někteří pustíte do úpravy vašeho domova. Změna je život a vy máte možnost doplnit své bydlení nejen upomínkovými předměty z dovolené, ale i novým nábytkem a bytovými doplňky. I v tomto ohledu oceníte výše zmíněný magazín, kde je výběr toho nejlepšího z významných internetových obchodů jako je Bonami, 4home, MT – Nábytek.  Koho by nezajímali až 76% slevy, čeká vás desítky tisíc dalších inspirací, které naleznete v kategoriích: Bytové doplňky a dekorace, Kuchyň a jídelna, Nábytek, Móda a styl, Interiér a Zahrada a Hobby.

Hledejte inspiraci v prestižním portálu o bydlení 

Jak je patrné, inspirace je obrovská, máte možnost si ve vašem domově vytvořit úžasnou atmosféru. Pěkné prostředí pro příjemný život je nutnost. Kde jinde čerpat pozitivní energii, než u rodinného krbu. A to je důvod, proč vás upozorňujeme na tento internetový magazín, neboť zde pravidelně přinášejí množství tipů, jak si takové prostředí vytvořit. Ať už jde o design nábytku a doplňků, nebo o výběr matrace či rekonstrukci koupelny. Vybraná témata vás zajisté zaujmou stejně jako nabídka věcí pro váš lepší domov.

Kdo má zájem o pohodlné bydlení, zajisté uvítá veškeré informace o moderním designu a nové nápady od nejlepších odborníků a pečlivě vybraných originálních bytových doplňků: všechno proto, aby představená kreativita nezůstala bez povšimnutí.  Vybavení domu – to je vaše vizitka, sebevyjádření. Výběr interiérových stylů, doplňků a barvy, mnohé prozradí o vás samotných.  Fantazii se meze nekladou, odhalte svého tvůrčího ducha, co nejvíce, pokud je to možné! 

Výběr stylu

Ještě předtím, než začnete klikat na ´objednat´, dobře si ujasněte, jaký styl vám bude nejlépe vyhovovat. Doporučujeme se vyhnout zbytečným impulzivním nákupům některých kousků, i když v zajímavých cenách. Ve výsledku zjistíte, že výhodná koupě vám nepřinese žádný užitek, neboť zkazí celkový dojem z krásného bytu. Vaše bydlení musí být zařízené v určitém konceptu.  A to se týká jak výběru nábytku a doplňků, tak obkladů, dlažby a materiálů. To vše ovlivňuje výsledný charakter bytu. Ideálně si zařizujte byt postupně, pokoj po pokoji. Nikdy si neobjednávejte náhodné kousky, zařiďte nejprve jednotlivé pokoje.

"Kdo šetří má za tři"! To ovšem u zařizování bydlení neplatí

Přestože peníze nerostou na stromě, při zařizování bytu se nevyplácí šetřit. Co se vyplácí? Investovat do kvality!  Jednou z oblastí, kde není třeba šetřit je sezení.  Kvalitní a komfortní pohovka vám vydrží desítky let. Taktéž se vyplácí investice do kvalitní matrace, oken, podlahy a tak bychom mohli pokračovat.  A kde se už vůbec nevyplácí šetřit, je na lidské práci, tedy firmě nebo na mistrech, kteří vám budou byt rekonstruovat a případně zařizovat. Kde investovat více a kde méně? Více zainvestujte do místností, kde to žije -  obývák a kuchyň. Menší investici si žádá ložnice a chodba.

V jaké barvě si zařídit byt?

Dle vašeho estetického cítění, nejlépe si nechat poradit od znalců nebo hledejte inspiraci v různých online magazínech, časopisech apod. Možná v nich najdete stejný vzorec barev, které si podvědomě vždy vybíráte.

V jakém stylu zařídit byt?

Venkovský romantismus - minimalistický styl. Preferujete jednoduchost? Provensálský styl je ten pravý. Další styly:

-  moderní

-  retro, Vintage

-  rustikální

-  industriální

-  přírodní

-  klasický a starožitný styl...