Unikátní venkovní vánoční osvětlení pro váš dům a zahradu

Když přijde vánoční čas, chce to něco extra. Vy co máte zahradu, nezapomeňte ozdobit i ji. Přijde vám to šílené a nemožné? Ale kdepak, vánoční osvětlení se tvoří i pro venkovní užití, tak aby nebylo náchylné na mráz a vodu. 

Unikátní venkovní vánoční osvětlení pro váš dům a zahradu

S vánočním osvětlením na zahradu budete mezi sousedy zářit. A taky nezapomeňte ozdobit váš dům z venku, aby vypadal stejně kouzelně, jako vaše překrásná vyzdobená zahrada. Udělejte si tedy radost a vyberte si kvalítn vánoční osvětlení včas. Vykouzlí Vám nefalšovaný úsměv na rtech.

Ideální vánoční osvětlení na zahradu

 

Když vybíráte venkovní vánoční osvětlení, je dobré si uvědomit co je důležité, tedy kromě pěkného vzhledu. Venkovní vánoční osvětlení musíte vybírat z rozumem a je potřeba vědět, že nelze použít klasické vnitřní osvětlení, ačkoliv se v dnešní době již prodávají univerzální. Ve chvíli, kdy hodláte umístit vánoční osvětlení led na zahradu, musíte počítat s tím, že venku bude mrzout a také bude hodně vlhko od sněhu a podobně. Proto se vyrábí speciální osvětlení na ven, které je proti těmto vlivům chráněno a nic se s ním nestane. Rozhodující je tady především, jestli je osvětlení, které kupujete na zahradu, označeno písmeny IP. Pokud ne, tento výrobek by neměl být na zahradě umístěn, navíc je ideální, aby se za písmeny IP ještě objevilo číslo 44. Zkratka IP 44 značí, že toto osvětlení je na umístění venku a v zimě ideální, takže se nemusíte bát případného poškození z vlhka a podobně. Jedná se tedy o vánoční venkovní osvětlení, které vydrží. Jedno takové si můžete prohlédnou na následujícím obrázku:

Je vánoční venkovní osvětlení drahé?

 

Dobré je si také uvědomit, že osvětlení by mělo svítit celou noc a to by mohlo být poměrně drahé. Proto doporučujeme zakoupit venkovní vánoční led osvětlení, které nemá tak velkou spotřebu a nepřetržité svícení tedy ani nepoznáte. Ještě je tu jedna varianta, jak můžete za elektřinu ušetřit. Existují totiž i takové doplňky na zahradu, které fungují na solární pohon a automaticky se rozsvítí, když začne být tma a opět se zhasnou a se ráno rozední.