Úklid svěřte moderní technice

Čím větší prostory, tím jsou samozřejmě náročnější na úklid. Pomocnou ruku naštěstí nabízí sofistikovaná čistící technika. A bylo by hloupé ji nevyužít.

Úklid svěřte moderní technice

V dobách ne zas tak minulých úklid provozoven většinou probíhal tak, že hadr omotaný na koštěti paní uklízečka v šátku namočila do tmavé zapáchající tekutiny, a tu jeho prostřednictvím rozmazala po podlaze. Tak si pamatuji "úklidové čety" z doby, kdy jsem chodila na základní školu. Nikdy jsem si nebyla jistá, jestli podlaha byla čistší před úklidem, nebo po něm. Tyto praktiky jsou naštěstí již minulostí.

Už žádný kbelík s hadrem

Koště, kbelík a hadr už dávno předaly štafetu moderní čistící technice. Takovou trh zásobuje například značka Hakomatic německého výrobce Hako, jenž od roku 1950, kdy vstoupil na trh, patří mezi přední světové výrobce mycí techniky, čehož si cení především profesionálové.

Na podlahy jedině Scrubmaster

Snadno jako se sekačkou na trávu budete manipulovat se stroji Scrubmaster. Jedná se o stroje, jejichž obsluhu zvládne naprosto každý. Nevyžadují totiž téměř žádné fyzické úsilí, stačí je jen jednoduše tlačit před sebou.

Mycí stroje pro každého

Podlahy v menších provozovnách s tvrdými hladkými podlahami například skvěle vyčistí Scrubmaster E10/B10 nebo Scrubmaster B12. Pro středně velké plochy zvolte model Scrubmaster B30 a s velkými plochami si efektivně, ale hlavně i rychle poradí model Scrubmaster B90/B120.

Venkovní úklid? Jedině s multikárou

Bylo by to jednoduché, kdybychom měli na starosti jenom vnitřní prostory. Mnohem náročnější bývá úklid venkovních prostor, jež navíc mnohdy žádají i speciální techniku. Pro manipulaci s téměř jakýmkoliv odpadem a i ty nejtěžší práce všeho druhu, ať již ve stavebnictví, či zahradnictví, jsou speciálně konstruované speciální nosiče Multicar. Na výběr máte více než 100 druhů nástaveb!

Německá kvalita

Německá kvalita mycích strojů Hakomatic je neoddiskutovatelná. Jsou konstrukčně dokonalé, a tím pádem spolehlivé. Můžete si být jisti, že každý koutek vašeho provozu jejich zásluhou bude zářit čistotou. A o to vám jde především, ne?