Ubytování Chorvatsko - jiný kraj, jiný mrav

Po dlouhé době jsem si udělala čas na dovolenou s rodinou. Manžel pracuje jako učitel matematiky a fyziky na střední škole, proto má letní měsíce volno a může se věnovat našim dětem. Dcera i syn teď procházejí pubertou a tak je máme v tomto období rádi pod dohledem.

Ubytování Chorvatsko - jiný kraj, jiný mrav

Já jsem před rokem rozjela vlastní firmu. Mám pod sebou mnoho řemeslníků a snažíme se plnit přání našich klientů co nejlépe. Dalo by se říct, že firma nahrazuje manžela. Pokud si nevíte rady s opravou topení, lednice, připojením pračky nebo výrobou police, jsme to právě my, kdo přichází na řadu. Nejvíce zákazníků máme z řad rozvedených nebo svobodných žen, které rádi využijí naše „hodinové manžely“.

Za sebe musím říct, že nejraději chodím do dílny k truhlářům. Nemůžu se nabažit vůní dřeva…a také jsem alespoň trošku „přičichla“ k truhlařině.

O to víc mě dokážou překvapit některé věci… ale nepředbíhejme. Výběr dovolené jsem nechala na manželovi. Zvolil destinaci v Chorvatsku, kde nám zajistil na celý týden ubytování. Stačilo tedy zabalit kufry, natankovat plnou nádrž a vyrazit.

Ubytování v Chorvatsku jsem si malovala v těch nejrůžovějších barvách. Manžel domluvil rodinný pension, kde nabízeli i zázemí pro malé a větší děti. Sliboval kuchyni takřka jako od maminky a já se nemohla dočkat, až si odpočinu.

Po příjezdu jsme hned hupsli do moře a užívali si vln, které do nás rozverně narážely. Děti byly přímo nadšené! Nedalo se odolat a ubytování v Chorvatsku jsme odsunuli na pozdější hodiny.

Když jsme měli varhánky na rukou, přišlo na řadu ubytování. Musím říct, že takové jsem nikdy nezažila. Musela jsem se smát a hned jsem manželovi říkala, že bych chtěla poznat „umělce“, který má všechny ty kousky na svědomí.

Ubytování v Chorvatsku totiž nabízelo schody, na které se nedá vstoupit, protože jsou otočené ke zdi. Schody, po nichž může vyjít jen devítiletý syn, jedenáctiletá dcera má už bohužel smůlu, protože strop je tak nízký, že jí vstup neumožňuje. Z toho by u nás přestala koladační komise asi i dýchat. Po tomto „výstřelku“ už nás nepřekvapí klika dveří zajištěná šroubem takové velikosti, že si při zavírání zaručeně roztrhnete ruku....

Inu, turisté vítejte!