Toužíte po zdravém spaní? Pořiďte kvalitní matrace

Spánek nám dává sílu a pozitivně působí na naši psychiku. Moderní krásná postel není zárukou pohodlného spaní. 

Toužíte po zdravém spaní? Pořiďte kvalitní matrace

Proto stejnou důležitost věnujte i výběru matrace, neboť právě od ní se odvíjí kvalita spánku. Zorientovat se v široké nabídce není jednoduché, každý potřebuje na dobrý spánek něco jiného. Správná matrace musí respektovat proporce vašeho těla, spací návyky a zdravotní problémy. Ideální je si matraci před koupí vyzkoušet. Nezapomeňte se prodejce zeptat i na maximální nosnost, často bývá jen 100 kg. Pokud máte zdravotní problémy s páteří, při výběru se řiďte doporučením ortopeda.

Doporučená délka a šířka matrace

Délka matrace by měla být o 20 cm větší než tělesná výška, ideální šířka je 90 až 100 cm, pro dvojlůžko 160 cm. Pochopitelně z těchto údajů vycházíme i při koupi rámu postele, s ohledem na prostor. Matrace má být alespoň 12 cm vysoká. Potřebujete jiný rozměr? Trh nabízí matrace i v atypických rozměrech. Vhodná výška postele pro seniory včetně matrace je přibližně 50 cm, pro snadnější vstávání. Pro manželskou postel jsou lepší dvě matrace. U jedné velké matrace ucítíte každé otočení partnera, a to vás může rušit při spánku. Navíc u jedné matrace nelze použít ani polohovací rošty. Jediná výhoda velké matrace je absence mezery uprostřed.

Matrace a molitan levně - molitan-matrace.cz

Máte ve svém hledáčku matrace? Nebo si chcete zpevnit matraci a sháníte kvalitní molitan nebo molitanové desky? Nakupujte u odborníků s dlouhou tradici! Zázemí kamenné prodejny v Liberci, doprava zdarma nad 2000 Kč, spolehlivý zákaznický servis! Tento špičkový internetový obchod nabízí sortiment, který všude nekoupíte a za nízké ceny. U molitanu expedice do 24h! Matrace a molitanové desky vám ZDARMA upraví podle vašich požadavků. Stačí napsat příslušné rozměry do poznámky u objednávky. Přejeme příjemné nakupování!