Toužíte po opravdu špičkové televizi? Vyzkoušejte německou Loewe

Toužíte po opravdu špičkové televizi? Vyzkoušejte německou Loewe

Na klasické televizní programy se dnes dívá čím dál méně lidí, přesto z našich domovů televize jen tak nevymizí. Stávají se multimediálním centrem, pouštíme si na nich seriály a filmy z online služeb nebo média nahraná na USB flash disku. Chceme si dopřát dokonalý zážitek jako v kině, po stránce zvukové i obrazové.

Zvukovou stránku nyní nechme stranou, zvukové systémy pro domácí kina jsou zase jinou kapitolou. Jak vybrat špičkový televizor?

Zapomeňte na televize z mainstreamových obchodů

Pokud stojíte o skutečně špičkovou televizi, nepoohlížejte se po ní v obchodech s elektronikou, kde nakupují všichni. Prémiové značky se prodávají pouze ve specializovaných obchodech. Německá značka Loewe je toho důkazem, u velkých českých elektro prodejců ji v nabídce nenajdete.

Značka Loewe Technology GmbH vznikla v roce 1923 v Kronachu v Německu, založili ji bratrové Loewe. Prvně vyráběli rádia, na televize přišla řada v roce 1929. Jeden z bratrů musel za války emigrovat do USA, kde se skamarádil se samotným Albertem Einsteinem. Dnes patří značka pod Skytec Group Ltd, v minulosti měla finanční problémy, avšak prémiové televize vyrábí nadále.

Minimalistické, elegantní a vhodné opravdu do každého prostředí

Televizory Loewe jsou jedním slovem obrovské. Dostanete je v různých velikostech s úhlopříčkami od 43" až do 65". Modely s menší úhlopříčkou jsou LCD, ty větší OLED, takže si užijete neuvěřitelně čistou černou a jemné detaily. Televize Loewe se vyznačují i vynikajícím zvukem, jejich zvuk je objemný a dokonale naplňuje místnost. Užijete je tedy také pro přehrávání hudby, díky aplikaci TIDAL získáte přístup k hudbě s hi-fi kvalitou.

Televize Loewe se vyznačují minimalistickým designem a mnoha možnostmi. Lze je postavit na televizní stolek, na podlahu nebo zavěsit na zeď. Jsou čisté, elegantní a budou vypadat krásně v elegantním městském domě i na chalupě.

A kde je pořídit? Jedním ze specializovaných obchodů, kde je koupíte, je například avcenter.cz.