Tepelná čerpadla – špičková kvalita PZP HEATING a.s.

Tepelná čerpadla – špičková kvalita PZP HEATING a.s.

Tepelné čerpadlo vzduch voda se těší velkému zájmu, neboť využívá dostupné teplo ze vzduchu a vody. A jelikož je teplo k dispozici zadarmo, lze jej energeticky velmi efektivně zhodnotit. Energetické výhody- při použití 1 kWh energie, příkladně ve formě elektřiny na pohon kompresoru, lze získat 2- až 5-násobek energie na vytápění, ohřev teplé vody nebo chlazení. Tepelná čerpadla se často používají v rodinných domech, ale své uplatnění najdou i ve veřejných budovách či výrobních podnicích. Přestože jde o vyšší investici, díky jedinečné technologii se vám brzy navrátí.

Tepelné čerpadlo pro rodinný dům

Nemáte na pozemku vodu? Je pro vás nemyslitelné přesouvat ohromné množství půdy nad zemním kolektorem? A už vůbec nemáte chuť investovat do zemních vrtů? Kvalitní projekt na míru -  vzduchové tepelné čerpadlo pro rodinný dům.  První podmínkou bezproblémového provozu je úspěšná instalace. K realizaci je vždy potřebná zkušenost, odpovědnost, předen je nutno znát rozsah a účel použití. Jak si vybrat tepelné čerpadlo? Na zřetel bereme výkon vytápění, stejně tak je pro nás určující maximální teplota topné vody, příkon elektrické energie a čerpání primárního tepla ze zvoleného zdroje energie.

Nakupujte u profesionálů – tepelná čerpadla ceník

Tepelné čerpadlo není levná záležitost, klade se důraz na funkčnost a spolehlivost. Máte-li zájem o tyto výrobky, vždy se vám vyplatí nákup u profesionálů. Společnost PZP HEATING a.s. se věnuje výrobě čerpadel více jak dvacet let a své produkty úspěšně prodává na českém i zahraničním trhu. Jsou specialisté na výrobu chladicí techniky na zakázku, věnuji se vývoji, kde sledují nejnovější trendy a technologie. Mezi jejich další výrobky patří tepelná čerpadla pro vytápění a přípravu teplé vody nebo větrací a odvlhčovací díly -  ceník tepelných čerpadel.