Sušička a pračka LORD: Za málo peněz hodně muziky

Sušička a pračka LORD: Za málo peněz hodně muziky

Současný trh s domácími spotřebiči a bílou elektronikou je opravdu pestrý, co se značek i modelů týče. Pokud jste se rozhodli obměnit pračku a zároveň k ní pořídit také sušičku, čeká vás docela náročný úkol. Když si říkáte, že vybrat takového pomocníka do domácnosti nemůže být nic složitého, potom se trochu mýlíte. Víte, jakými funkcemi jednotlivé přístroje disponují? Jak je nejlepší měřit poměr kvalita a cena? V následujících řádcích vám představíme značku LORD, která se dostává v tomto segmentu na výsluní.

LORD je německá značka, která má ve své nabídce pračky, sušičky, trouby, myčky, varné desky, ale také chladničky a mrazničky. Spotřebiče LORD zvládnou vše, co od nich očekáváte, přičemž jejich cena je vskutku atraktivní.

Pračka LORD W1

V případě, že vám dosavadní pračka už nevyhovuje a dosluhuje, je nejvyšší čas poohlédnout se po nové. Velké popularitě se těší pračka LORD W1 s předním plněním, do které se vejde až osm kilogramů prádla. S pračkou tedy budou spokojené i rodiny s dětmi. Patří do energetické třídy A+++ a roční spotřeba energie je pouze 137 kWh. Potěší vás také svou tichostí. Výrobce uvádí hlučnost praní jen 49 decibelů, což je opravdu přijatelná hodnota. Vybrat si můžete z patnácti pracích programů, mezi nimiž nechybí ani šetrné programy na bavlnu, vlnu a jemné hedvábí.

Sušička LORD T1

Usnadněte si domácí práce, co nejvíce to jen jde. Pořiďte si do koupelny ještě sušičku. Třeba taková sušička LORD T1, která se řadí do energetické třídy A++, má kapacitu až osm kilogramů prádla. Vytáhnete z ní vždy nadýchané a nepomačkané prádlo, které jen stačí seskládat do skříně. Odpadnou vám tak starosti s žehlením. Sušička se ovládá na velkém a přehledném dotykovém displeji, kde máte neustále pod kontrolou zvolený program a jeho nastavení.