Stylové půdní bydlení - reálný sen

Stylové půdní bydlení již nemusí být jen váš sen. Se stavební společností Ing.Petr Moucha se sny mění ve skutečnost. Stačí udělat první krok.

Stylové půdní bydlení - reálný sen

 Doba, kdy v půdních bytech nebo uměleckých ateliérech bydleli hlavně nemajetní lidé, je dávno pryč. V současné době je o podkrovní byty ohromný zájem, a to hned z několika důvodů – nové komfortní bydlení, zajímavý a vzdušný prostor, nádherný výhled, skvostná terasa. Půdní vestavby se dají přetvořit do různých typů a stylů. A co vás zajisté bude zajímat, je skutečnost, že podkrovní byty nejsou dražší než srovnatelné byty. Ohromná úspora investic, maximální využití prostoru, nabízejí se vám zajímavé architektonické možnosti. Dům se šikmou střechou – česká klasika. V půdní vestavbě se podle typu střešní konstrukce určuje vhodné zateplení.  Buď vám bude více vyhovovat varianta s přiznanými krokvemi, popřípadě v podkrovním bytě využijete řešení s pomocí praktického sádrokartonu.

Krásné a vzdušné mezonetové byty

 Mezonetové byty  - v současné moderní době velice populární řešení. Stačí se obrátit na zručné řemeslníky s invencí a máte zajištěné úchvatné bydlení. Naše doporučení - stavební společnost Ing. Petr Moucha, která staví a rekonstruuje mezonetové byty a půdní vestavby. Tato významná stavební společnost zahájila svou činnost v roce 1992 a má za sebou řadu spokojených klientů. Ing. Petr Moucha má nejen odpovídající stavební praxi, ale je navíc autorizovaným inženýrem v oboru pozemní stavby a autorizovaným stavitelem ve  vodohospodářském oboru.  

Komfortní půdní byty – zajímavé řešení Vašeho bydlení

´Stavění je hra,´ motto, které vystihuje tuto společnost. Neboť ke své práci přistupují s velkým nadhledem a zkušenostmi, což se projevuje na každém metru v rekonstruovaném nebo v novém půdním bytě.  Pokud vlastníte vícepodlažní rodinný dům se starou půdou a uvažujete o mezonetovém bytě, nebojte se oslovit profesionály. Z výsledku budete nadšeni, neboť společnost Ing. Petr Moucha vždy vychází vstříc individuálním požadavkům svých klientů.