Stylové dřevostavby na klíč

Stylové dřevostavby na klíč

Kdo by netoužil po vlastním levném bydlení! A jelikož peněz je vždy málo a ještě méně, dřevostavby na klíč se stávají oprávněně hitem. Konstrukce tohoto typu představuje nejnovější trend ve vývoji stavebních materiálů pro výstavbu dřevostaveb. Vyznačuje se vysokou pevností, stabilitou a přesným provedením detailů.  Výhodami tohoto systému je vyspělost výrobního procesu, díky kterému se eliminují chyby, a zvyšuje kvalita hotových staveb. K dalším pozitivům patří rychlost výstavby, dobrá vzduchotěsnost, požární odolnost, originální přírodní textura, příjemná vůně dřeva, vysoká variabilita, zdravé bydlení, výborné izolační vlastnosti, nízká cena a nízká ekologická stopa, její důkazem je záporná bilance CO2 v celoživotním cyklu budovy.

Rodinné domy na klíč! Proč draze, když to jde levně

Své příznivce rodinné domy na klíč nalezly především u vyznavačů přirozené krásy dřeva, kterou je možné celoplošně "přiznat" v interiéru.  A pokud se bojíte, že dřevo nelze ochránit před napadením plísní, hub nebo hmyzu.  Existují stovky zachovaných dřevostaveb ve výborném stavu, které byly postaveny v dávno minulých časech. Taktéž je zbytečná obava, že dřevo představuje velmi hořlavý materiál, čímž se zvyšuje riziko požáru  - statistiky v zemích s vysokým podílem dřevostaveb to vyvracejí. A pokud se vám dřevo jako stavební materiál přesto nezamlouvá, tak si pořiďte zděný dům na klíč s pálenou střešní taškou Tondach.

Nízkoenergetické domy na klíč od profesionálů! Záruka vysoké kvality

Zaujaly vás nízkoenergetické domy na klíč a máte o ně zájem? Tak se obraťte na firmu, která má v tomto ohledu dlouholetou zkušenost a vlastní jako jediná prestižní kanadskou certifikaci - Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. Praha. Kontaktovat firmu můžete také v Uherském Brodě a v Hradci králové nebo přes kontaktní formulář na webu domy-drevostavby-na-klic.cz. Neodmítejte kvalitu, která je na dosah a to za jedinečnou cenu!