STRIMA – český výrobce a prodejce šicích strojů

STRIMA – český výrobce a prodejce šicích strojů

Kde zakoupit kvalitní overlock – stroj, který čistí a začišťuje švy?  V poslední době se šicí stroje objevují i v nabídce supermarketů a to za velice lákavou nízkou cenu.  Je třeba si uvědomit, že nízké ceně odpovídá i kvalita stroje. Nelze ani očekávat, že vám někdo poskytne servis, pomůže s nastavením, seznámí s obsluhou a funkcemi, dostupnost náhradních dílů je jeden velký otazník. Pokud toužíte po kvalitním výrobku, tak nakupujte tam, kde šicí stroje nejen vyrábějí, ale i nabízejí produkty předních zahraničních výrobců (146 značek z celého světa).

STRIMA – největší prodejce šicích strojů v České a Slovenské republice, mají obchodní zastoupení v mnoha zemích EU, stala se společnost i zástupcem proslulé japonské značky JANOME, která používá při výrobě šicích strojů nejvyspělejší technologii na světě.

Proč multifunkční šicí stroje Janome?

-        Vhodné pro domácí šití, ale uspokojí i profesionála

-        Jednoduchá obsluha, spolehlivost, jedinečný poměr výkon – cena

-        Nejlépe hodnocený stroj pro patchwork (sešívání) a quilting (prošívání)

-        Látka je podávána nejen zespodu, ale současně i shora. Tento systém se nazývá AcuFeed a je pevně zabudovaný (může být aktivován nebo deaktivován)

-        Robustní konstrukce a speciální patentované uložení

-        Silný motorek a přesná mechanika 

STRIMA! Spolehlivý prodejce s širokou nabídkou služeb

Proč doporučujeme nákup šicí strojů právě u této společnosti? Individuální přístup k zákazníkovi, vysoká kvalita se snoubí s moderním designem a rozumnou cenou. Rozhodli jste provozovat dílnu se zaměřením na výrobu spodního prádla nebo konfekce? Případně se zaobíráte čalounickou, automobilovou, obuvnickou výrobou a máte zájem o modernizaci závodu? STRIMA kompletně vybaví každou domácnost a dílnu hobby šicími a vyšívací stroji pro návrháře. Je vám k dispozici špičková střihárenská a žehlící technika od prověřených světových výrobců.

Vlastní výroba a sklady (10.000 položek připravených ihned k dodání), zajištění komplexního servisu a dodávek náhradních dílů.

Nabízený sortiment vám na požádání předvedou v shwroomu v Brně (900m2) nebo v Prostějově (300m2).  

Zakoupené zboží přes internetový obchod sicistroje-shop.cz si můžete osobně prohlédnout nebo vyzvednout, popřípadě uplatnit servis nebo využít poradenskou službu v pobočkách v Brně, Prostějově a v Praze. 

Osobní odběr zdarma ve více než stovce výdejních míst v rámci České republiky prostřednictvím sítě PPL.

Při zakoupení zboží nad 2420,- Kč je doprava ZDARMA. Do 24 hodin je vaše objednávka doručena, pokud se nachází na skladě. Platí pro Česko a Slovensko a to včetně soboty dle určených podmínek PPL!

Pro vybrané produkty je poskytován servis „Door to door“. Stačí zavolat, jaký máte problém a firma se o vše postará. Svoz od zákazníka, oprava, dovoz zpět – ZDARMA. Vaše problémy budou rychle vyřešeny, neboť firma nemusí nic přeposílat mezi prodejci  - jste přímo u zdroje.

Firma organizuje školení na nabízený SW a programy, kde se vám budou věnovat kvalifikovaní odborníci.

Splátkový prodej bez navýšení a zvýhodněné produkty u zvolených výrobků.

Členové VIP klubu Strima mají k dispozici bonusové body, díky kterým lze uplatnit slevy a jiné výhody.  

Online poradce! Školení pracovníci vám rádi zodpoví veškeré vaše otázky.