Stínicí technika pro vaše okna

Plánujete rekonstrukci bytu nebo rodinného domu? Zvažujete nákup stínicí techniky? Tak vsaďte na kvalitu ověřenou časem! Dejte přednost české společnosti, která díky vysoké kvalitě svých výrobků a širokému sortimentu více jak dvacet let odolává konkurenci. Akciová společnost SERVIS CLIMAX je největším výrobcem stínicí techniky v České republice a patří mezi přední výrobní evropské firmy tohoto sortimentu.

Stínicí technika pro vaše okna

V eshopu climax.cz si můžete objednat žaluzie, sítě proti hmyzu, rolety, markýzy nebo fasádní clony. Špičkové a osvědčené komponenty, dlouhá trvanlivost výrobků, krátká doba dodání, profesionální a jednoduchá montáž, individuální přístup k zákazníkovi, moderní designy, obrovská škála barev, široká prodejní síť, o dva roky prodloužená záruka, jedinečný poměr mezi kvalitou a cenou, snadná údržba – to a mnohem víc, nabízejí tito jedineční profesionálové ve svém oboru. 

Venkovní a vnitřní žaluzie - efektivní stínicí prvky

Jen kvalitní žaluzie Vám zajistí příjemné soukromí, tepelnou pohodu a také citlivou regulaci intenzity světla. Žaluzie dělíme na exteriérové a vnitřní. Venkovní žaluzie jsou vyrobeny z různě širokých hliníkových lamel a ovládají se ručně nebo motoricky. Velmi často se používají jako designový prvek, díky různým tvarům.  Venkovní žaluzie zdobí nejen firemní a administrativní budovy, ale také atypické rodinné domy.  Nejedná se pouze o efektní stínicí prvek, ale šetříte za klimatizaci a topení, současně stíníte a větráte. Vnitřní horizontální žaluzie není třeba představovat – hodí se do všech typů oken. Vyrábějí se z hliníku nebo bambusu a splňují nové bezpečnostní normy platné od 1. 9. 2014.

Venkovní rolety a markýzy – vysoká kvalita za skvělé ceny   

Venkovní rolety v zimě výrazně omezují únik tepla a v létě brání přehřívaní interiérů. Co víc! Skvělá protihluková ochrana, taktéž zabrání vloupání do domu nebo bytu – ohromná úspora nákladu za klimatizaci a vytápění. Venkovní rolety se ovládají klikou nebo elektrickým pohonem. Nesmíme opomenout na elegantní markýzy, které opticky prodlužují Váš dům nebo byt. Jsou ideální k zastínění teras, k přistínění prosklených ploch, neumíme si bez markýzy představit výlohy a zahrádky restaurací.