Stěhovací služby - ke spokojenosti dovede stěhování Trip s.r.o.

Stěhovací služby - ke spokojenosti dovede stěhování Trip s.r.o.

Široký vějíř stěhovacích služeb pro potřebné zákazníky rozvírá korporace stěhování Trip s.r.o. Naše pražská firma realizuje stěhovací služby nejen pro Pražany, ale pro všechny obyvatele naší země. Na portále stehovanipraha-trip.cz úplně snadno pro vaši informaci si zjistíte rozpočtovanou  cenu za stěhování domů a jiných věcí, které jsou předmětem¨naší činnosti. V kategorii ceník kliknete na kalkulačku stěhování do níž zadáte patřičné údaje týkající se vašeho stěhování a ihned uvidíte stanovenou cenu stěhovací služby Praha. V případě nějakých nejasností nás můžete kontaktovat na telefonu nebo mailem.

Levné stěhování - v rámci měst, mezi městy i mezi státy 

Již dlouhou řadu let se zabýváme stěhováním. Ve stěhování bytů disponujeme vyspělým know-how, a taktéž autoparkem zastoupeným značkami IVECO, VOLKSWAGEN TRAFTER, RENAULT MASTER, CITROEN JUMPER v nosnosti od 0,7 – 5 tun. Stěhování Praha si můžete ověřit a vypočítat na naší kalkulačce stěhování pod záložkou Ceník. Zvýhodňujeme levné stěhování různými bonusy, účtujeme i po půlhodině, každou 8. hodinu stěhování  máme 1 hodinu zdarma. Zapůjčení krabic máme zdarma. Práce provádíme non stop i o víkendech, kdy neúčtujeme příplatky za práce v době volna. Je u nás samozřejmostí zajištění hodnoty stěhovaného majetku pojištěním do výše 1 miliónu Kč, tento limit lze na vaši žádost navýšit.

Stěhování firem - firmou Trip z Prahy až na konec světa

Předkládáme vám své letité zkušenosti ve stěhování firem v počtu stovek malých, středních, velkých i nadnárodních nejen v naší republice. Nabízíme vám bezplatnou konzultaci s naším expertním technikem na místě stěhování vaší firmy o celkovém postupu a organizaci akce. Zajistíme veškeré doplňkové služby, balícího materiálu, bezplatného zapůjčení krabic. Uskutečníme stěhování kanceláří, stěhování strojů, hudebních nástrojů např. stěhování klavírů, stěhování pian. Nákladními auty a zkušeným personálem provedeme i stěhování těžkých břemen.