Stavební společnost ALFA VERTICAL s.r.o.

Stavební společnost ALFA VERTICAL s.r.o.

Komplexní služby v oboru rekonstrukce bytů

Spolehlivá stavební společnost ALFA VERTICAL s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti modernizace bytů, změn dispozic, interiérových úprav a celkových dodávek vybavení na klíč. Pro své klienty zajišťuje související inženýrské služby, realizuje veškeré stavební a odborné práce související s rekonstrukcí bytů, domů a přestaveb bytových jader. Vytváří a zhotovuje projekční práce, statické výpočty a posudky, včetně v dnešní době velmi oblíbených 3D vizualizací. Své služby jako jsou rekonstrukce bytu Brno a rekonstrukce bytového jádra Brno nabízí v Jihomoravském kraji.

Celková rekonstrukce bytu

Při celkové rekonstrukci bytu firma zajišťuje novou elektroinstalaci, vodoinstalaci, a to včetně odpadů, dále nové štukové a sádrové omítky, malby, nivelace podlah a betonování, pokládky veškerých plovoucích a lepených podlah. Dodává a montuje nová okna, parapety a k oknům stínící systémy, obložkové a ocelové zárubně, interiérové a vstupní bezpečnostní a protipožární dveře, sanitární předměty, koupelnové a bytové doplňky.

Trápí Vás to, že si nemůžete zařídit interiér tak, jak byste chtěli. Potřebujete hnout zdmi? Firma ALFA VERTICAL umí zdmi hnout. Nabízí výřezy do panelů, práce probíhají pod odborným dohledem a jsou prováděny řezy diamantovými nástroji chlazenými vodou. Samozřejmostí je před započetím prací statické posouzení, zhotovení projektové dokumentace, posudku a všech potřebných souvisejících povolení.

Kde nás najdete?

Firma sídlí v Brně v Jílkově ulici 2227/100. Telefonické spojení je 773 320 004 nebo 548 211 577 a e-mail info@alfavertical.cz. Je nutné, si termín schůzky předem dopředu domluvit přes výše uvedené kontakty.