Specialista na výrobu nábytku - fa Ustohal

Brněnská firma USTOHAL se specializuje na výrobu kvalitních a pohodlných postelí včetně sedacích souprav.  Tento profesionální výrobce nábytku působí na českém trhu od roku 1990 a díky své vysoké odbornosti skvěle odolává konkurenci v tomto oboru.

Specialista na výrobu nábytku - fa Ustohal

 Výroba nábytku USTOHAL – nejmodernější technologie zpracování se soustředěním na každý detail. Nábytek se vyrábí ze zdravotně nezávadných materiálů s ohledem na požadavky zákazníků.  Nadčasový design, moderní materiály a dlouhá životnost se snoubí s rozumnými cenami. USTOHAL – kvalita a styl!

Pohodlné a praktické jednolůžkové postele

Sháníte jednolůžkové postele do ložnice nebo dětského pokoje? Firma USTOHAL nabízí padesát druhů čalouněného nábytku a disponuje velkým počtem obchodních partnerů po celé republice.  Pohodlné a praktické jednolůžkové postele splňují ty nejpřísnější požadavky na kvalitní a plnohodnotný spánek. V malých bytových prostorách oceníte postele s úložným prostorem. Zajisté Vás osloví odolné, kovové postele, lůžka z masivního materiálu, klasické dřevěné postele a postele z lamina. Firma USTOHAL taktéž nabízí matrace a rošty podle přání zákazníka. 

Komody z masivu – originální zpracování

Nedílnou součástí každého interiéru jsou komody z masivu. Nejpoužívanější materiál při výrobě komod je masiv a dřevo v kombinaci s kovem. Masiv vyšperkovaný kovem dodává nábytku velice elegantní a nadčasový vzhled. Vysoká kvalita zpracování, velká škála barevnosti nábytku, originální design! Každý si vybere podle svých představ.  Firma USTOHAL preferuje masiv, neboť se jedná o zákazníky žádaný materiál. A nelze se tomu divit. Robustní a trvanlivý masiv má přirozenou přírodní barvu, dokonale zapadne do bytu a jedinečně ladí s ostatním vybavením. Ohromnou výhodou masivu je především skutečnost, že víte co je uvnitř. U dřevotřísky nebo štěpky se můžete jen domnívat, co je asi uvnitř ukryto. Nebo sháníte sedací soupravy či křesla, židle a stoly?