Soukromá inzerce realit

Prodáváte byt, dům, chalupu, chatu nebo pozemek? Nemáte zájem zvyšovat cenu své nemovitosti o nemalou provizi realitní kanceláře? Soukromá inzerce realit! Prostřednictvím tohoto serveru máte možnost vložit svůj inzerát na 60 nejvýznamnějších realitních portálů.

Soukromá inzerce realit

Hlavní výhoda je zřejmá – ohromná úspora financí, neplatíte nikomu zprostředkovatelskou provizi, realitní transakce je průhlednější, neboť prodávající a kupující jednají spolu přímo. RealitníRevoluce.cz taktéž nabízí komplexní a právní služby. Bezpečně a rychle Vám s převodem Vaší nemovitosti rád pomůže právník online. Za daleko mnohem nižší cenu než je provize realitní kanceláře Vám poskytnou právní garanci zkušení advokáti – systém dvojité kontroly a pojištění odpovědnosti pro každý jednotlivý případ. 

Pronájem bytů bez provize – jednoduše a rychle

Ano, pronájem bytu bez provize je možný, pokud využijete služeb portálu realitníRevoluce.cz. Kvalitních marketingových nástrojů, jak inzerovat prodej a pronájem nemovitosti je spousta. Hraje prim internet, kde se víc jak 80% nemovitostí prodá právě díky inzerci na internetu. Profesionálně zpracovaný inzerát nestačí, pokud bude uveřejněn jen v místních novinách. Díky serveru realitníRevoluce.cz bude Váš inzerát publikován na velkých a celorepublikových portálech s tou největší návštěvností. A to nejlepší na konec … Vaší nemovitost bude tento server propagovat za pouhých 13 Kč denně!

Byty k pronájmu v Praze

Prostřednictvím této jedinečné služby máte možnost za skvělou cenu nabízet byty k pronájmu v Praze a prodávat své nemovitosti. Tuto službu včetně poradenství nezávislých, zkušených a akreditovaných hypotečních makléřů již využilo mnoho klientů – reference a názory jsou k dispozici. Co víc! Podpora při prodeji či pronájmu prostřednictvím infolinky či emailu, vzory veškerých smluv k realitní transakci, hypoteční servis, refinancování hypotéky, pojištění nemovitosti je ZDARMA.