SLOVAKTUAL s. r. o. - žaluzie podle vašich snů

SLOVAKTUAL s. r. o. - žaluzie podle vašich snů

V poslední době jsou rolety nebo žaluzie stále více k vidění na balkonech a lodžiích.  Zasklívání balkonů, zpravidla zabírá velkou plochu (v porovnání s běžnými okny v místnosti), nezajistí vám důsledně soukromí a ochranu před sluncem jako rolety nebo žaluzie instalované na balkoně. Jsou snadno použitelné, praktické, mnohé bývají speciálně navrženy pro plastová okna. Vyvstává otázka: rolety nebo žaluzie? Ve skutečnosti váš výběr ovlivňuje hned několik faktorů - cena, pohodlí a individuální požadavky. Při vyslovení slova žaluzie, si někteří lidé stále představují funkční, ale fádní doplněk. Přitom opak je pravdou. I žaluzie slouží jako dekorace. Role ochrany před sluncem a před zvědavci z ulice je nyní rozšířena o estetickou funkci.

Žaluzie - efektní doplněk do každého interiéru

Žaluzie si uživatelé oblíbili pro krásné světelné efekty, které vytvářejí. Místnost doplněná o žaluzie je ponořena do příjemného světla. Jas procházející žaluziemi oceňují i filmoví režiséři. Díky této prosté pomůcce se ve svých snímcích pouštějí do zvláštní hry ​​se světelnými paprsky, které ve filmu umocňují atmosféru. A pak se zbývá rozhodnout - dřevo nebo hliník, horizontální či vertikální žaluzie? Nabídka je velká. I když pochopitelně ne až tak jako konkurenční "stínidla" oken. Řasení jako u závěsů nebo vzory podobné záclonám zkrátka od žaluzií nelze očekávat. 

Kvalitní žaluzie od SLOVAKTUAL

Máte-li žaluzie ve svém hledáčku, tak lehké, moderní, estetické a kvalitní horizontální i vertikální žaluzie nabízí společnost SLOVAKTUAL. Své výrobky prezentují na portálu slovaktual.cz, kde mimo jiné si můžete objednat rolety, plastová a hliníková okna stejně tak i dveře, parapety a sítě do oken. Kvalitní výrobek sám o sobě nestačí, pokud vám výrobky do vašeho bytu, firmy nebo domu instalují amatéři. A to je důvod, proč firma apeluje na zákazníky, aby si hledali kvalifikované montéry s příslušnými certifikáty.