Skvělé vychytávky do kuchyně

Skvělé vychytávky do kuchyně

Kuchyně je prostor, kde oceníte spoustu vychytávek. Pro vaření, uskladnění, manipulaci a tak dále. Víte, co vám usnadní život a zútulní vaši kuchyni?

Nejlepší vychytávky do kuchyně

Určitě to znáte. Vaříte a říkáte si, jak by vám něco usnadnilo práci v kuchyni. Přitom možná netušíte, že existuje spousta vychytávek. Například když děláte hamburgery. Musíte míchat maso a tvarovat do placiček, které nejsou ani tenké, ani silné. Co takhle přímo lisovací formu na maso do hamburgerů, která vytvaruje placky tak akorát? I ta patří mezi vychytávky do kuchyně. Dalším pomocníkem je i dávkovač pití. Jistě je pro vás rovněž nekomfortní převracení plné dvoulitrové lahve s limonádou. Stačí ji však nasadit na dávkovač a načepujete si vždy tolik nápoje, kolik potřebujete. A také vás rozčiluje, když vaříte vejce, pak ho chcete oloupat, nejde to a vajíčko roztrháte? Kupte si silikonové formičky na vajíčka. Do nich vejce rozklepnete, uvaříte a krásně vyjmete. Výhodou je, že vajíčko můžete před tím ochutit solí, pepřem i bylinkami či třeba šunkou.

Hračky pro chytré hlavičky

Jinými vychytávkami jsou hračky. Zabavte své dítko chytře. Například magická modelovací hmota dokonale rozvine fantazii děcek. Kinetický písek je zase úžasný, jak se magicky „pohybuje“. Leckdy si s ním vyhrají i dospělí. A víte, že děti si chtějí hrát kdekoli. Pořiďte jim proto zábavnou svítící hračku do vany. Ať se vyřádí a v klidu potom usnou. Na podobném principu svítí i autodráha, další zábavná hra pro ratolesti. A co takhle něco interaktivního? Zkuste zvířátko. Ne to živé, ale interaktivního křečka, který opakuje slova i zvuky. Všechny tyto vychytávky najdete na e-shopu https://www.daleo.cz/, kde je spousta dalšího zajímavého zboží do domácnosti i pro zábavu. Určitě si v tom spektru vyberete i vy.