Skleněné obklady – elegantní a nadčasová volba

Skleněné obklady – elegantní a nadčasová volba

Zajímáte se o skleněné obklady? Za skvělou cenu si je můžete objednat a nechat instalovat od zkušeného teamu odborníků.  Firma HM-sklo vám zdarma poskytne odborné poradenství, a pak už záleží jen na vás, zda si vyberete skleněné obklady do kuchyně, koupelny, haly a nad schodiště. Nebo toužíte po celoskleněných dveřích, barovém pultu, zástěně, zrcadle či chcete sklo použít jako ochranu před krbem?  Skleněná podlaha! To je fascinující výrazový prvek každého prostoru. Na výrobu se používá vrstvené bezpečnostní sklo a pochozí vrstva mívá i protiskluzové vlastnosti s různým designem. V interiéru jsou nejefektnější čiré skleněné desky. Je vám chůze ve "vzduchoprázdnu" nepříjemná, k dispozici je matná nebo mléčná verze.

Barevné sklo ozvláštní každý interiér

Skleněné výplně dveří se v minulosti vyráběly z čirého nebo žlutého ornamentálního skla. Dnes se na výplně dveří používá matné sklo s čirou fazetovou hranou nebo gravírovaný a pískový motiv. Nemálo důležitá je představivost designéra a požadavky samotného majitele prostoru. Jinou kapitolou je sklo, které má posloužit jako poličky či zábradlí. Ze skla se dá vytvořit pevná, tepelně i zvukově izolovaná příčka. Pozor, aby opticky nezatížila prostor. Světlo budeme mít tam, kde chceme, nebude nás trápit průvan. Skleněné příčky jsou nejen praktické, ale i originální a dekorativní.

O skla na míru je v poslední době nebývalý zájem

Lidé se touží od svých přátel a sousedů odlišovat a sklo jako materiál se osvědčil v mnoha domácnostech. Nedivíme se proto, že je o skla na míru takový zájem. A tak skleněné obklady našly uplatnění i jako zástěna za kuchyňskou linkou.  Obklady se vyrábějí z kaleného skla, většinou o tloušťce 6 mm a lepí se přímo na stěnu. Netradiční přímo nadčasové řešení nabízí dekorativní grafosklo se zalaminovaným digitálním tiskem nebo textilií. Grafický motiv můžete zopakovat i na více skleněných konstrukcích – dveřích a stěnách.