Skladové prostory si zaslouží profesionální vybavení

Skladové prostory si zaslouží profesionální vybavení

Mnohá firma s většími skladovacími prostory i se sklady menších rozměrů se dennodenně potýká s problémem, jak a především v čem rozmístit konkrétní materiály, zboží, produkty nebo pracovní náčiní v daných místnostech. Není nad to, vyznáte-li se v předmětech, které máte uskladněny na hůře přístupných místech či tmavých zákoutích.

Praktické palety, kovové regály i úsporné přepravky

Pomocnými služebníky jsou konkrétní předměty využívané ve skladištích a skladech. Hodí se palety, kovové regály do skladu, přepravky, bedýnky a další potřebné věci. Problémem dostačujících potřeb pro skladování se zabývá specializovaná firma STORAGE, s. r. o. Díky letitým zkušenostem a konzultacím se zákazníky podnik vyvinul výtečný systém nabídky zboží potřebného leckterým jednotlivcům a hlavně větším firmám. Skladové systémy společnosti STORAGE jsou rozděleny do kategorií podle způsobu užívání. A tak zákazníci v nabídce naleznou euro přepravky, regálové soupravy, kde jsou kovové a plastové regály, policové, paletové a pneu regály, jež je možné zhotovit dle přání klienta takzvaně na klíč. Plastové přepravky se vyznačují jednoduchou údržbou, nízkou hmotností a snadnou skladovatelností. Jejich výčet zahrnuje jak plastové palety, paletové kontejnery, úsporné přepravky, tak i menší stohovací a regálové přepravky. Své místo si najde i skládací přepravka.

Vybavení průmyslových provozů, hal i dílen

Trubkové systémy se díky své flexibilitě zase využívají tam, kde je třeba zabezpečit pracovní stoly, vozíky, regály a fifo, stejně jako celé pracoviště. V průmyslových provozech, dílnách a ve skladech se aplikuje i obyčejný obalový materiál. Proto v sortimentu nesmí chybět balicí pomůcky, kartony, palety a kontejnery. Pro přepravu zboží ve skladišti je pro zájemce připravena kompletní manipulační technika jako paletové a vysokozdvižné vozíky, rudly, kladkostroje a zvedáky. Vybavení haly, dílny a pracoviště se neobejde bez potřebného nábytku, proto se nezapomnělo na kompletní nábytkové sestavy, závěsné panely na nářadí, mycí stoly a dílenské skříně. A protože detail dotváří každý komplet, prodávají se i zdánlivé maličkosti, na nichž však může stát celý bezproblémový chod provozovny. Zákazníci si mohou koupit nádrž na vodu, veškeré nádoby na vodu, vědro, kbelík, kanystr na vodu a jiné úklidové prostředky. Při zařizování a vybavování skladu či pracoviště se v e-shopu společnosti STORAGE myslí na zákazníka od a do zet.