Rozkládací pohovky - jsou vhodné pro každodenní spaní?

Jsou rozkládací pohovky vhodné pro každodenní spaní? Dříve tomu tak nebylo. Dnes jsou už k mání za rozumné peníze i takové pohovky, které přísná kriteria pro zdravé spaní bez problému splňují ...

Rozkládací pohovky - jsou vhodné pro každodenní spaní?

 

Pokud se budeme bavit o zdravém spánku a kvalitním odpočinku, tak všechny dříve nabízené rozkládací pohovky nebyly dobrou volbou. Nemohly nahradit kvalitní matraci na roštu. Každodenní spaní na rozkládací pohovce bylo provizorní z důvodu nesprávného podložení těla při spánku a také z důvodu nevětrání celého těla pohovky. (Klasická matrace položená na roštu krásně větrá, což znepříjemňuje život roztočům. Ti škodí obvzláště alergikům a nevětrané matrace a polštáře přímo milují).

Je ale fakt, že se výrobci snaží vyrábět lepší a lepší materiály a tak se na trhu objevují pohovky pro každodenní spaní, které splňují přísné hygienické a ergonomické požadavky. Takové jsou určeny pro zdravé sezení i spaní. Používáním takové pohovky ušetříte v bytě nemalé místo.

Pak už je třeba jen vyřešit kde takovou pohovku sehnat a jak ji dovézt domů a vynést na správné místo. Všechny starosti odpadnou výběrem pohovky na každodení spaní v našem obchodě T-nabytek.cz. Zde můžete objednat i vzorky čalounění nebo kůží na pohovku pro snadnější výběr z domova, můžete objednat i dopravu (ta je u nás naprosto zdarma), dokonce můžete objednat i výnos a sestavení.

Jediné co zbude na Vás je pohodlně si sednout!