Sedací vaky – symbol moderního interiéru

Sedací vaky – novodobý fenomén mezi sedacím nábytkem. Extravagantní a přesto elegantní sedací pytle patří ke stylovému a pohodlnému bydlení. Sedací vaky najdou uplatnění v každém bytě, chalupě nebo chatě, taktéž na zahradě a u bazénu.

Sedací vaky – symbol moderního interiéru

Svým efektním vzhledem ohromí – symbol moderního interiéru. Sedací vaky Vám nabídnou ohromnou úlevu po náročném pracovním dni. Sedací vaky, pytle a hrušky jsou zdravé a přinášejí dobrý pocit při odpočinku. Tento výrobek napomáhá regeneraci svalů a vyvarujete se tak pohybovým stereotypům z klasického sezení. 

Pohodlné a vysoce kvalitní sedací pytle

České výrobek, sedací pytle – sázka na kvalitu! Naše sedací vaky, pytle a hrušky jsou vyrobené ze špičkového materiálu s dlouhou životností a odolností vůči povětrnostním vlivům. Životnost výrobku pomáhá prodloužit UV stabilizace, která sedací pytle chrání před působením ultrafialového záření. Na sedací vaky se používá stejný pevný materiál, jako na plachty na zahradní přístřešky, pergoly, zahradní houpačky apod. Výrobek je jištěn dvojím prošitím, zdrhovacím a suchým zipem, aby nedocházelo k otevření ani při velké námaze. Veškeré pytle, vaky a hrušky jsou vyplněny speciálními neprašnými EPS kuličkami s možností dosypání. Kuličky jsou tvrzené a antialergické.  

Elegantní sedací vaky za jedinečnou cenu

Sedací vaky stále patří mezi nábytkový hit a zaplavily mnohé české domácnosti. Tento druh nábytku je vhodný do menších bytových prostorů. Na sedací vaky se nedíváme pouze jako na extravagantní sezení, ale oceníme i zmíněné ortopedické vlastnosti. Sedací pytle využívají nemocní lidé upoutání na lůžko, neboť na tomto typu sezení se jim netvoří proleženiny. Dále sedací vaky poskytují bezpečnou plochu pro hraní dětí. Své místo zde najdou i psí nebo kočičí mazlíčci. Sedací vaky, pytle a hrušky nabízíme v různých rozměrech. Svůj sedací vak si vybere i ten nejnáročnější zákazník!


Mohlo by Vás zajímat:

Sedací vak CRAZYBAG - recenze