Šatní skříň se může stát středobodem vaší ložnice

Šatní skříň se může stát středobodem vaší ložnice

Že se dá oblečení skladovat všude? Třeba v kartonové krabici? Což o to, dá, ale je otázkou jak dlouho. Kvalitní šatní skříň jej mimo jiné i ochrání před prachem a hmyzem. Ale nejenom to. 

Na trhu se setkáváme s různými šatními skříněmi. Různě vysokými, širokými a stabilními. Stabilita šatní skříně je přitom jedním z klíčových parametrů, na něž byste se při výběru měli zaměřit. Spolu s její velikostí, designem, typem zavírání a vnitřním vybavením. 

Myslete na stabilitu 

Čím vyšší šatní skříň si pořídíte, tím více věcí pojme. A čím větší rodina, tím větší skříň by si samozřejmě v závislosti na prostorách, v nichž se skříň bude nacházet, měla pořídit. Vysoké skříně z důvodu bezpečnosti neopomeňte připevnit ke zdi. Stabilitu skříně mějte ve své paměti i v případě ne zcela rovné podlahy, na níž by jinak docházelo k jejímu naklánění. 

Zvolte způsob otevírání

Pokud ve své ložnici či šatně zápasíte s místem, zřejmě vám budou vyhovovat šatní skříně s posuvnými dveřmi. Do velkých ložnic si klidně můžete pořídit skříň s klasickými dvoukřídlovými dveřmi. 

Zaměřte se i na vnitřní uspořádání

Vaše pozornost by se měla zaměřit i na vnitřní vybavení, které by mělo vyhovovat veškerým kouskům vašeho šatníku včetně kloboučků, pásků a dalších doplňků. Budete je mít kam uložit? Namalujte si plánek své vysněné skříně a vyberte model, který se mu bude nejvíce přibližovat. 

Šatní skříně se zrcadly

Rádi byste svou ložnici či šatnu opticky rozšířili? Pořiďte si šatní skříň se zabudovanými zrcadly, která prostor opticky až zdvojnásobí. Zrcadla mohou skříň pokrývat částečně nebo celkově. Citliví jedinci by se ovšem měli vyvarovat jejich umístění naproti posteli. Někoho zrcadla ruší při spaní, jiný je uvítá při erotických hrátkách s partnerem. 

Levné šatní skříně

Velmi zajímavé a především levné šatní skříně se zrcadly i bez najdete například na e-shopu dona-shop.cz. Za zajímavé ceny nutno podotknout. Šatní skříň zde pořídíte v cenách mezi šesti a devíti tisíci korunami. Tak neváhejte!