Rostoucí židle

Každé dítě roste a pokud Vám záleží na zdravém vývoji dítěte, je zpravidla nutné několikrát během jeho růstu vyměnit nábytek. Tato starost odpadá pokud se rozhodnete pro nákup rostoucího nábytku (rostoucí židle).

Rostoucí židle

Každé dítě roste a pokud Vám záleží na zdravém vývoji dítěte, je zpravidla nutné několikrát během jeho růstu vyměnit dětský nábytek. Tato starost odpadá pokud se rozhodnete pro nákup rostoucího nábytku (rostoucí židle). Je to také finančně výhodnější koupit jednu židli, než několik. Aby Vám ale taková židle skutečně dlouho vydržela, je třeba koupit opravdu kvalitní...

Animace rostoucí židle Freaky

 

 

 

 

Dětská rostoucí židle FREAKY

K nejlepším židlím dostupným v ČR patří rozhodně rostoucí židle Freaky (na obrázku). Její hlavní výhodou je perfektní ergonomie a fakt, že je opravdu rostoucí. Je použitelná pro děti od 4 let až téměř do dospělosti. Nastavení vzdálenosti opěradla od přední hrany sedací části je čtyřstupňové a funguje stiskem tlačítek v kloubech loketních opěrek. O kvalitě použitých materiálů svědčí i 5-ti letá záruka na kostru židle.

 

 

 

 

Rostoucí židle Freaky SportRostoucí židle FREAKY SPORT

Špičková kvalita a sportovní design naší doby – otočná židle pro správné sezení nastavitelná podle velikosti postavy ( výška postavy 110 – 180 cm ) se všemi prednostmi pro děti od 4 let. Vysoký komfort sezení, ochranné měkké područky se systémem Easy-Click pro snadné přizpusobení velikosti postavy. 4-stupňová přestavitelnost hloubky sezení a výšky zad. Bezpečnostní plynový píst pro bezstupňové nastavení výšky sedáku.

 

Šokantní nabídka dětského nábytku ZDE

 

 

 

 

Rostoucí židle ACTIKID

 

 

 

Rostoucí židle ACTIKID

Židle AKTIKID patří mezi cenově dostupnější dětské rostoucí židle. Lze samostatně nastavovat výšku sezení, hloubku sezení i výšku zádové opěrky a tak splňuje veškeré požadavky zdravého sezení během růstu dítěte a je určena pro děti od 4 let pro výšku dítěte od 110 do 180 cm při maximálním zatížení 100 kg. Na výběr je v 11 barevných čalounění. Koupit můžete zde.

 

 

 

 

 

Dětský nábytek -kompletní sortiment.