Rohové zásuvky nebo otočný karusel kuchyňské linky

Rohové zásuvky jako jedno z řešení spodních rohových skříněk kuchyňské linky.

Rohové zásuvky nebo otočný karusel kuchyňské linky

Filozofií rakouské společnosti Julius Blum je řešení kuchyňské linky jako ergonomického pracoviště, kde je všechno uloženo pokud možno tak, aby nedocházelo ke zbytečným pohybům při práci. To znamená, že všechny předměty, pracovní nástroje, potraviny a různá dochucovadla jsou uloženy vždy v blízkosti místa, kde jsou nejčastěji používány.

Jako nejefektivnější způsob ukládání ve spodní části kuchyňské linky proto firma doporučuje zásuvky a to i v takových místech, kde bychom je nejméně čekali.

Kuchyňské digestoře CATA a EMPIRE - Využijte akci kupon a nakupujte za nejlepší cenu na trhu!

Rohové zásuvky kuchyňské linky

Rohové zásuvky, jak už jejich název napovídá, se umísťují do rohové části kuchyňské linky. Tomuto místu jsou samozřejmě přizpůsobeny i svým tvarem včetně pravoúhle lomených čel. Oproti v současnosti nejpoužívanějšímu řešení - otočné karusely - má toto řešení výhodu nejen ve snadnějším přístupu k uloženým předmětům, ale i v efektivnějším využití prostoru ve svislém směru (větší počet pater oproti pouze dvěma patrům karuselu kuchyňské linky). Hluchý prostor po stranách zásuvek se nabízí např. pro osazení nádoby na kuchyňský odpad nebo jiných doplňků přístupných z horní strany pracovní desky kuchyňské linky.

Na obrázku: Rohový výsuv TANDEMBOX Space Corner, výška D, dvojitý BOXSIDE, délka 650mm, nosnost 50kg, barva šedá. Korpusové lišty kuchyňské linky s integrovaným tlumením Blumotion, čelní kování SYNCROMOTION.