Rodinné domy Zlín

Rodinné domy Zlín

STAVYMA spol. s r.o. je stavební společnost působící od roku 1990. Sídlo společnosti je v Otrokovicích, rozsahem zakázek ale pokrývá celé území Česka. Provozuje obchod se stavebními materiály a využívá vlastní stavební areál a skladové plochy potřebné pro svou činnost a stavební mechanizaci na stavební a zemní práce.

Rodinné domy Zlín jsou situovány do okrajové části Zlín – Paseky u konečné zastávky městské hromadné dopravy linky č. 33. Jednotlivé parcely jsou umístěny ve svažitém terénu v těsné blízkosti lesa, který spojuje bydlení s přírodou. Komunikačně je celý projekt napojen na rozšířenou komunikaci ul. Mezihoří. Samozřejmostí je vybudování páteřní obousměrné komunikace včetně chodníku pro pěší. Pro relaxaci budoucích obyvatel je v projektu počítáno i s plochami zeleně pro případnou výstavbu dětského hřiště a dalšího sportovního zařízení. Firma STAVYMA spol. s r.o. také provozuje obchod se stavebními materiály a využívá vlastní stavební areál.

Jak rodinné domy Zlín, tak i moderní byty v blízkém okolí splňují představy o efektivním bydlení nedaleko centra města, jelikož nabízejí jak občanskou vybavenost, tak kulturní a sportovní zázemí pro své obyvatele.