Restaurování starožitného nábytku a prodej obrazů

Lesk a původní slávu vašemu starožitnému nábytku nebo obrazu vrátí firma Atelier Fiala, která vše restauruje původními starými postupy.  Zkušení restaurátoři bravurně opraví léty poškozený starožitný nábytek a obrazy zejména díky výborné znalosti používaných malířských technologií. Díla vám nejen obnoví, ale také kvalitně a dobře zakonzervují. Na starý i nový obraz vám vytvoří nový rám k nerozeznání od toho starého.

Restaurování starožitného nábytku a prodej obrazů

Jak již bylo zmíněno, tak firma restauruje obrazy a starožitný nábytek - stoly, skříně, křesla, komody, sofa včetně čalounických prací. Uměleckořemeslné památky, starožitnosti a malby nejen restaurují, ale také prodávají, popřípadě prodej zprostředkují.

Renovace a prodej starožitného nábytku 

Máte doma potlučený starožitný nábytek po babičce, ale nechcete se ho zbavit, neboť má pro vás velkou hodnotu? Vlastníte cenný obraz, který by potřeboval nový rám?  Firma Atelier Fiala je specialistou na renovaci starožitného nábytku a obrazů. Nevyhazujte poškozené starožitnosti a využijte dovedností zkušených restaurátorů. Každé dílo má svou hodnotu a bude vám dělat radost po mnoho dalších let. A pokud nemáte doma místo na starožitný nábytek, tak vám s radostí firma Atelier Fiala zprostředkuje prodej vaší komody, křesla, obrazu a jiných zrestaurovaných uměleckých děl.

Renovace a prodej obrazů

Zachraňte svůj obraz před úplným rozpadnutím! Starými díly k nám promlouvá historie a dává našemu bytí nový smysl. Hledáte zkušené odborníky, kteří vám obraz renovují za rozumnou cenu? Máte zájem nejen o restaurování obrazu, ale i o jeho prodej? Atelier Fiala je tady pro vás! Firma se opravě starých i nových obrazů věnuje již od roku 1991. Restaurátoři s každým dílem zacházejí jako v rukavičkách.  Nabízejí vyčištění, odbornou renovaci, popřípadě odstraní skvrny, opraví praskliny včetně konzervace celého obrazu. Do restaurace obrazu se nikdy nepouštějte sami, pokud nemáte dostatek zkušeností! Kvalifikování restaurátoři si poradí mnohem lépe a vy se budete těšit z dokonalé práce.