Rekonstrukce bytů Brno

 

Máte zájem o rekonstrukci bytu nebo koupelny? Firma INSEBO je velmi dobrý kandidát na zadání práce.

Rekonstrukce bytů Brno

Tato brněnská rodinná firma s dvaceti kvalifikovanými zaměstnanci působí na trhu od roku 1991 a spolehlivě vám zajistí tyto služby – rekonstrukci sociálního zařízení a koupelny, rekonstrukci bytového jádra, bourací práce a odvoz suti, rozvody vody a kanalizace včetně revizí, rozvody plynovodů, dodávka a montáž ústředního topení, podlahových krytin a sanitární techniky, malířské, natěračské, zednické a obkladačské práce, elektroinstalace, výměna interiérových dveří. Rekonstrukce bytu Brno – kalkulace ceny zdarma, nezávazná osobní návštěva přímo u zákazníka, zprostředkování projektové dokumentace ZTi a ÚT, vysoce profesionální realizace, individuální přístup ke každému zákazníkovi, záruční doba minimálně 36 měsíců. Tvorba grafických návrhů interiérů, 3D vizualizace a likvidace původního umakartového jádra ZDARMA.

Rekonstrukce koupelny Brno – příjemný požitek při koupání

Chystáte se rekonstruovat svou koupelnu? Tak firma INSEBO svými zkušenostmi a profesionálním přístupem vám to usnadní. Kvalifikovaní odborníci vám poradí jaké vybrat umyvadlo, jakou zvolit baterii a co je důležitého u vany. Rekonstrukce koupelny Brno – během rekonstrukce koupelny neomezí chod vaší domácnosti nebo firmy a zrekonstruovanou koupelnu odevzdají zcela čistou a připravenou k používání. Při rekonstrukci koupelny a bytového jádra je nutné počítat se změnou interiérových dispozic, s výměnou rozvodů vody a zařizovacích předmětů. Vřele doporučujeme se obrátit na firmu s letitými zkušenostmi nikoliv na svépomoc, pokud máte zájem o funkční koupelnu. Chyby se vymstí a budou vidět. Ušetříte si tak nejen mnoho starostí a zbytečných problémů, ale i finanční prostředky s  ohledem na následné odborné opravy.

Rekonstrukce bytového jádra a koupelen Brno

Plánujete větší stavební zásahy? Nutně potřebujete odstranit umakartové bytové jádro, neboť již dávno neplní svou dekorativní a funkční úlohu? Rekonstrukce bytu Brno – to je naše doporučení! Revitalizace bytového jádra je velmi náročná činnost a vyžaduje řemeslnou zručnost a odborné znalosti. A to je přesně ten důvod proč se obrátit na firmu INSEBO - záruka profesní odbornosti a spolehlivosti, kvalitně odvedená práce, férové jednání, respektování potřeb a přání zákazníka! Firma INSEBO vám s radostí poradí při realizaci vašich představ a jedinečným způsobem sladí veškeré použité materiály včetně zařizovacích předmětů.