Regály na míru do vašeho obchodu nebo skladu

Regály na míru do vašeho obchodu nebo skladu

Modernizovat skladové a regálové systémy se vám určitě vyplatí - získáte více prostoru, lepší obslužnost, bezpečnější prostředí a okamžitou přístupnost uskladněného materiálu. Při vybavení skladu se používají paletové regály, které si můžete nechat sestavit, podle svých požadavků. Společnost EU-REGALY.CZ nabízí na sestavení tyto délkové varianty - 1800, 2700 a 3500 s výškou od 2000mm až do 10000mm. Kvalitní regály do skladu spolehlivě zvládnou zátěž i u velmi těžkého zboží. Paletové regály jsou optimálně koncipované, aby bylo možné zakládat palety ze všech stran a to ručně i pomocí vysokozdvižného vozíku.   

Univerzální vysoce stabilní kovové regály – bezšroubová montáž

Společnost EU vyrábí tyto základní typy policových regálů - policové regály, paletové regály, regály do archívu a obchodní regály. Policové regály patří díky své univerzálnosti k standardnímu vybavení firem i domácností. Pokud jde o nosnost a spolehlivost, patří právě policové regály EU mezi ty nejlepší na našem trhu ... Uživatelé si cení kvalitní materiál - vynikající odolnost vůči oděru, korozi, chemickému a mechanickému poškození. Vysoká nosnost a technická spolehlivost. Pečlivě navrženo technické řešení regálové sestavy zároveň zaručuje dostatečnou pevnost a stabilitu regálů.

Regály do obchodu na míru – moderní design

Moderní design policových regálů umožňuje jejich využití i v interiérech kanceláří, prodejen či dokonce v domácnostech. A záleží pouze na zákazníkovi, zda si objedná hotové regály, nebo má na vybavení obchodu speciální požadavky. K tomuto účelu slouží on-line konfigurátor, kde vyplníte základní údaje k vytvoření návrhu podle vašich kritérií. S online návrhářem se pracuje velmi jednoduše, nepotřebujete žádné technické znalosti. Pouze si zvolíte základní parametry regálové sestavy: počet regálových sloupců, rozměry, nosnost a počet polic.