Regály na míru do vašeho obchodu nebo skladu - eu-regaly.cz

Regály na míru do vašeho obchodu nebo skladu - eu-regaly.cz

Regály tvoří nezbytnou součást každého skladu a obchodní jednotky, neboť zajišťují přehledné uskladnění jakéhokoliv zboží nebo materiálu. Než se pustíte do objednávání regálů, je nutné si odpovědět na pár otázek: Co budeme skladovat nebo prodávat? Kde budeme produkty skladovat? Ve sklepě, obchodě, kanceláři, archívu, knihovně nebo v garáži? Jak moc bude regál zatížený? To jsou rozhodující kritéria pro výběr materiálu, z kterého budou regály vyrobené. A pak podle prostoru, kde budou regály umístěny, řešíme jeho rozměr  -  výšku, šířku a hloubku.  Jiné rozměry budou mít regály v obřím skladě a jiné v garáži nebo ve sklepě. Nezanedbatelným parametrem při výběru vhodného regálu je jeho nosnost a samozřejmě i barva regálu a to z estetického hlediska.

Pevné a stabilní regály do skladu

Dalším rozhodujícím faktorem při výběru regálů je cena. Regály do skladu nebo do obchodu musí umožnit pohodlný přístup ke zboží. Dále musí splňovat nejvyšší standardy a kritéria na konstrukci, kvalitu i bezpečnost. Kovové regály upotřebíte nejen v prodejně nebo ve skladu, ale také v domácnosti. Své místo si najdou všude ve sklepě, spíži, garáži nebo v dílně. Kovový regál si můžete umístit i do interiéru, stačí trocha kreativity a poslouží vám jako stojan na akvárium, květináč, knihy a jiné těžší předměty. 

Regály si můžete hned objednat nebo nechat vyrobit na míru

Jak vybrat stabilní a pevný regál? Ideální je bezšroubový systém. Kde takové regály nabízejí? Zadejte si do vyhledávače www.eshop.eu-regaly.cz, kde si můžete objednat hotový regál nebo máte-li speciální požadavky, lze si na tomto portálu vytvořit přesnou kalkulaci. Kliknete na ´konfigurátor´, vyberete si kategorii regálu – sklad, domácnost, archiv nebo obchod, a pak vyplníte jednoduchý online formulář. Po vyplnění se vám objeví cena regálu, a vy následně si kliknete na ´objednat´ nebo ´poptat´, pokud si nejste se svou objednávkou jisti.