REGALSISTEM -vše uspořádáno dle vašich představ

Potřebujete si udělat pořádek ve skladu? Nevíte, které regály jsou ideální do vašich prostor? Obraťte se na odborníky. Na trhu již 17-let působí firma REGALSISTEM s.r.o. Jsou připraveni pomoci vám uspořádat věci u vás ve skladu i u vás doma.

REGALSISTEM -vše uspořádáno dle vašich představ

Vybrat regály není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. V první řadě je nutné si uvědomit, pro jaký materiál nebo zboží budete regálové systémy potřebovat, v jakém objemu budete výrobky skladovat, a v neposlední řadě jsou důležitým aspektem pro výběr vhodných regálů prostorové možnosti. V každém případě doporučujeme radu odborníka nebo výrobce s mnoholetými zkušenostmi jako je bez pochyby REGALSISTEM s.r.o. Tato významná slovenská obchodní společnost s 17-letou tradicí skvěle odolává konkurenci díky širokému spektru služeb, ohromnému sortimentu vysoce kvalitních regálů a jiné skladovací techniky nabízené za rozumné ceny. Sháníte paletové regály do prodejny, dílny, skladu nebo máte zájem o kompletní vybavení archívu? Tým profesionálů s velkými zkušenostmi v tomto oboru je Vám zcela k dispozici.

Komfortní skladování materiálu   

V eshopu regalsistem.cz naleznete konzolové regály, obchodní, policové a paletové regály, mobilní nebo patrové regály, plošiny, nechybí plastový program. Konzolové regály se osvědčily při skladování veškerého druhu dlouhého materiálu – tyče, trubky, různé druhy desek a hranolů, palety apod. Nebo sháníte vhodný regál do domácnosti, garáže, chaty nebo na chalupu? Máte možnost si sestavit vlastní regál na míru, kde si sami určíte počet polic, šířku a výšku s počtem polic.  Stejně jako při vybírání regálů do skladů nebo prodejen, tak je třeba si ujasnit, jaké věci budete chtít doma skladovat, v jakém množství a na jakém místě.  Hmotnost, množství, velikost věcí a prostor na regál – to jsou základní faktory při zadávání rozměrů do objednávky regálů.

Obchodní regály mezipatra – variabilní systém

Patrové sklady – dvou a třípatrové regálové konstrukce. Díky tomuto úžasnému regálovému systému zvýšíte kapacitu svých skladových prostor nebo získáte novou tolik potřebnou pracovní plochu.  Jako materiál pro podlahu patrového skladu si můžete vybrat z několika druhů – dřevotříska, překližkové desky s protiskluzovou úpravou, plechové podlahové panely a ocelové průhledné pororošty. Pokud otevíráte novou prodejnu, tak rozhodně doporučujeme oslovit společnost REGALSISTEM s.r.o, pokud máte zájem o praktické a moderní vybavení obchodu.