Regálové systémy od nás padnou do každé domácnosti či firmy

Vybrat regály není nikdy jednoduché, a proto doporučujeme se obrátit na firmu, která má v tomto oboru letité zkušenosti, a navíc své výrobky nabízí za velmi dobré ceny.

Regálové systémy od nás padnou do každé domácnosti či firmy

 Společnost Eu-Regály vám svými regály vybaví nejen obchody, sklady a archívy, ale také domácnost. Než se pro konkrétní výrobek rozhodnete, tak musíte přesně vědět jaký materiál či produkty budete skladovat, v jakém množství s ohledem na prostorové možnosti.  Kovové a policové regály jsou požadovány do skladu, šanony a krabice využijete v archívu a v domácnostech se upřednostňují plastové regály.  Konzolové regály se skvěle osvědčily při skladování dlouhého materiálu – tyče, trubky, různé druhy desek a hranolů, palety apod.

Pohodlné skladování materiálu! Eu-Regály   

Vždy je možné si sestavit vlastní regály na míru, kde si sami určíte počet polic, šířku a výšku s počtem polic.  Dále je nutné znát hmotnost, množství, velikost materiálu nebo zboží či věcí a prostor na regál, neboť to jsou základní faktory při zadávání rozměrů do objednávky regálů. Pokud preferujete českou kvalitu, tak EU regály je dobrá volba. Zde si můžete objednat regály vyvíjené dle přísných evropských norem, kde společnost využívá služeb koncernu gruppo Metalsistem. Pozinkovanou povrchovou úpravu ocení uživatelé tam, kde budou regály stát v náročnějším prostředí.  Kvalita regálů se snoubí s elegantním designem, bezpečností a velkou stabilitou, kde minimální zátěž na jednu polici je 100 – 350 kg.  

 Patrové regály do obchodů, skladů a archívů ve vysoké kvalitě

Díky modernímu regálovému systému zvýšíte kapacitu svých skladových prostor, popřípadě získáte novou pracovní plochu. Regály mají lehkou přestavitelnost polic, bezšroubová montáž, do týdne máte objednaný regálový systém doma. Pokud otevíráte novou prodejnu nebo sklad či potřebujete regály do své garáže, chalupy či chaty, tak rozhodně doporučujeme oslovit společnost EU regály – garance nejnižších cen, množstevní slevy.