Realitní portál Cincink pomůže zařídit prodej, koupi i pronájem nemovitosti

Realitní portál Cincink pomůže zařídit prodej, koupi i pronájem nemovitosti

Prodáváme-li nemovitost, je třeba zařídit celou řadu věcí. A podobně je tomu i u pronájmu. V první fázi je důležitá zejména lákavá a efektivní forma propagace. To, jak vypadá náš inzerát, totiž rozhoduje o tom, zda se nám případný zájemce ozve, aby získal více informací, případně si rovnou domluvil prohlídku objektu. Nesmíme ale podcenit ani právní stránku věci, v případě prodeje či koupě nemovitosti je navíc třeba splnit i daňové povinnosti. Pro většinu z nás se jedná o poměrně náročný proces, při kterém je vhodné využít služby profesionálů. A nemusí se jednat o realitní kancelář, která sice zajistí vše od A až po Z, ale na druhou stranu nám přinejmenším omezí zasahovat. Realitní portál Cincink nám nabízí široký sortiment služeb, z nichž si můžeme sami zvolit ty, které opravdu chceme využít.

Co vše součástí nabídky realitního portálu Cincink?

Cincink je tu pro všechny, kdo pronajímají nebo prodávají nemovitost. A ti, co hledají nové bydlení, tu najdou širokou nabídku bytů, domů, chat i chalupu, ve které se snadno zorientují. Inzerce je zcela zdarma, a navíc můžeme využít i celou řadu služeb, které nám pomohou vyřešit veškeré formality. K dispozici nám budou specialisté z mnoha oborů. Na portálu Cincink si můžeme objednat odhad ceny nemovitosti, i atraktivní nafocení bytu, 3D plánek nemovitosti a textaci prodejního inzerátu. Pro mnohé je důležitá také technická inspekce nemovitosti. A o vyřešení všech právních a daňových záležitostí se postarají advokáti a daňoví poradci.

Právní záležitosti nejlépe vyřeší odborník

Sepsání smlouvy tak, aby obsahovala všechny zákonné náležitosti, není pro laika jednoduché. Proto Cincink nabízí klientům právní služby, které zajišťují zkušení advokáti. Budoucí kupní smlouvy, rezervační smlouvy, kupní smlouvy i návrhy na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí připravují ve spolupráci s Komerční bankou, která je silným partnerem realitního portálu Cincink. Klientům jsou navíc k dispozici i dvě třicetiminutové právní konzultace.

Daňové povinnosti bychom neměli opomíjet

Daňové poradenství zajistí podání daňového přiznání i výpočet a zaplacení daní z nabyté nemovitosti v zákonem daných termínech. Daňoví poradce také většinou slaví úspěch při vyjednávání výjimky pro doložení znaleckého posudku. Navíc provede i případné opravy nesrovnalostí, zjištěných finančním úřadem.

Úschova peněz přináší bezpečí prodávajícímu i kupujícímu

Prodávající i kupující by měl mít jistotu, že nepřijde o své finance. Tu mu dá úschova peněz.

Nemáte dostatek prostředků na pořízení vysněného domu? Pomůže hypotéka

Pro ty, kdo nemohou financovat koupi nemovitosti z vlastních prostředků, tu je hypotéka od Komerční banky.