Ráj pro švadlenky? Velká textilní galanterie

Ráj pro švadlenky? Velká textilní galanterie

Najít vybavenou galanterii, to je doslova jako hledat jehlu v kupce sena. Míst, kde mají velký výběr velikostí jehel, kvalitní látky, různé nitě, pomůcky k pletení i drobné doplňky k oděvům (např. zapínání na podprsenky), moc není. Ale přesto jsme jeden takový ráj pro hospodyňky, milovníky šití i pletení našli.

Velkoobchod s textilní galanterií

Jestli vás baví šití nebo pletení, určitě víte, že si nevystačíte jen s běžným sortimentem supermarketů. Zde mají základní šitíčka na cesty a možná ještě pár drobností. Větší výběr naleznete v různých diskontech, kde jsou sice leckdy pěkné produkty, ale slouží spíš k hobby věcem a dekoracím, než aby šlo například o pevné nitě na oděvy. Existují různá oddělení galanterií v obchodních domech či obchůdcích s kožešinami, rukavicemi, v obuvi se také nějaké zákoutí najde. Stále to je však málo. Ideální je velkoobchod s textilní galanterií, kde najdete například velký výběr jehel v různých podobách. Tím nemyslíme jehly na klasické šití, ale i jehly do strojů. Může se jednat o jednoduché strojové jehly i dvojjehly, jehly pro stretch i jeansový program, specifické jsou tyto komponenty pro overlocky a coverlocky. Mají různé velikosti, stejně i klasické ruční jehly. V galanterii tak najdete pestrý výběr rozměrů i balení, samozřejmě se nabízí i navlékací jehly na perličky, speciální formy jako plstící či látací jehly. Jste profesionál? Pak používáte i řemeslnické jehly, jež jsou určené na kožešiny nebo pro čalounění. A dnes mohou šít i lidé s horším zrakem, stačí najít správného pomocníka.

Velká galanterie

Když tvoříte jehlou a nití, vzniká krásný produkt z látky. V galanterii naleznete metráže různých designů a materiálů, pevné kousky i streč, specifické prvky jako krajka se nabízí rovněž. K nim využijete knoflíky, zipy, korálky, kamínky atd. Zmínili jsme, že v galanterii neseženeme pouze věci na tvoření, prodávají se tu praktické artikly jako podprsenková prodloužení, zapínání, kostice, ramínka, dokonce tu naleznete i samodržící podprsenky nebo kapesníky. Hledáte galanterii, kde mají vše? Podívejte se na VTC a.s., což je největší velkoobchod s kvalitní českou a evropskou textilní galanterií. Objednávky zasílají již do 24 hodin, od 2000 Kč máte opravu zdarma a jistě oceníte osobní přístup.