Půjčka ihned a bez ručitele

Půjčka ihned a bez ručitele

Pro občany, jež se ocitli ve finančních těžkostech náš portál finpujcka 24.cz podává pomocnou ruku. Jsme nebankovní společnost s dlouhou řadou spokojených klientů. Zaměřujeme se na uzavírání tzv. on-line půjček s občany,  které mají řadu výhod pro klienty. Půjčka ihned- od 1000 do 15 000Kč, maximální doba splácení 35 dní. Administrace je promptní. Jen se zaregistrujete, získáte uživatelské údaje k přihlášení na váš mobil a email.

 Rychlá půjčka-bez průtahů v řízení o smlouvě

Vícero domácnostem v republice se někdy stane, že se zničí nebo pokazí nějaký spotřebič, na který není v rozpočtu potřebný fond. Tehdy se vám velmi osvědčí rychlá půjčka nabízená námi.

Rychlá půjčka má oproti půjčkám poskytovaných bankovními domy výhodu v menší míře byrokracie a flexibilnější přístup ke zpracování:

- bez osobního jednání

- online vyřízení do hodiny

- bez ručitele

- bez potvrzení o příjmu

Půjčky sjednáváme v pracovních dnech.

Sms půjčka- bez připojení k síti

Sms půjčku lze sjednat pomocí textové zprávy, ale musíte mít registraci na internetu, kde obdržíte vaše ID. Více se dozvíte na našich stránkách finpujcka 24.cz

Půjčka do 24 hodin-na vašem účtu

Na našem webu na hlavní stránce pomocí kalkulátoru si můžete zadat potřebnou částku a dobu splácení a okamžitě vám sdělíme, na kolik vás půjčka přijde. Půjčka do 24 hodin znamená, že může být vyřízena do 60 minut, ale je třeba počítat s časem pro převod peněz mezi bankami. JK Financial s.r.o. jako věřitel dává svým klientům, jež se dostali do platební neschopnosti možnost prodloužit dobu splácení za patřičných podmínek. Vláda České republiky připravila návrh nového zákona o spotřebitelských úvěrech, ve kterém je výhodnější postavení dlužníků a zpevňují se podmínky na provozování nebankovních finančních  služeb (má být schválen do jara roku 2016).