Prodej nebo koupě bytu v Praze? Poradíme jak na to!

Mnoho lidí v dnešní době šetří každou korunu. A to i v případě, že jde o prodej či pronájem nemovitosti. Na co si ale dát pozor v případě, že se rozhodnete nevyužít služeb realitní kanceláře?  

Prodej nebo koupě bytu v Praze? Poradíme jak na to!

Příkladně se zajímáte o prodej bytů v Praze, ale za žádnou cenu nemáte zájem o radu profesionálně vyškolených makléřů – škoda peněz. A to si netroufáme tvrdit, neboť pokud se pokusíte prodávat svou nemovitost na vlastní pěst, tak se můžete dopustit několika zásadních chyb, z nichž největší je chybně stanovena cena. A pokud si dáte pouze inzeráty do online inzertních portálů, tak se připravte na nepříjemné vyzvánění telefonu, ale zájemci o váš byt to rozhodně nebudou...

Toužíte bydlet na Starém městě?

Seriózní makléři jsou zde pro vás a byty na prodej Staré město taky. Vraťme se k prodávajícím, kteří nechtějí využít realitní kancelář a svou nabídku zveřejní na internetu. První dva dny od zveřejnění inzerátu vám budou zvonit telefony prakticky od rána do večera. Budou vám volat makléři z realitních kanceláří, z nichž někteří se ani jako makléři nepředstaví. Jiní fingují svůj zájem získat uvedenou nemovitost do své nabídky se slovy "že my máme klienty, kteří to určitě koupí". A pokud se necháte některými výřečnými „makléři“ zlomit a svou nemovitost nabídnete hned do několika kanceláří, tak se zpravidla tito makléři na uvedenou nemovitost ani nepřijdou podívat a prodávají ji jen se staženým popisem a fotografiemi majitele.

Pěkné bydlení je i na Vinohradech!

Ano, byty na prodej na Vinohradech jsou a není jich málo. Máte-li zájem o prodej nebo pronájem bytů na Vinohradech či v jiném koutě Prahy, tak se obraťte na profesionály s 10 letými zkušenostmi na trhu s nemovitostmi. Jen tam vaše nemovitost nezapadne, jen tam si v přehledné nabídce bytů či domů k pronájmu a ke koupi vyberete - Home Sweet Home.