Předsíňové stěny Quasicommodo

Skládací předsíňová stěna z překližky s originálním designem.

Předsíňové stěny Quasicommodo

Předsíňové stěny lze řešit i trochu netradičně. Popisovaná pochází z produkce německé firmy Quasicommodo. Ta preferuje pro výrobu nábytku použití překližky...

Základ předsíňové stěny tvoří dvě za sebou postavené obdélníkové desky o rozměrech 750 mm x 2050 mm, zhotovené z 15 mm silné překližky. Desky jsou rovnoměrně po celé ploše opatřeny otvory o průměru 26 mm. Otvory jsou od sebe rozmístěny ve vzdálenostech 130 mm a vytvářejí tak pravidelné "síto". Do otvorů je možné nastrkat dřevěné kolíky odpovídajícího průměru do míst, která nám budou vyhovovat. Kolíky na sobě mají drážky, tím jsou fixovány proti náhodnému vytažení. Kolíky drží vlastně desky u sebe, ale také v případě povytažení je možné je využít k zavěšení klíčů a dalších věcí, které jsou v předsíni potřeba.

Poličky předsíňové stěny jsou vyřešeny tenkou ohnutou překližkou nebo akrylátovým sklem odpovídajících rozměrů, které se "proplete" mezi vhodně nasunuté kolíky.

Z popsaného řešení je zřejmé, že stěnu je možné použít třeba na rozdělení místnosti a využívat ji k oboustrannému ukládání věcí. V případě potřeby je velmi jednoduché předsíňovou stěnu rozebrat a převézt v běžném automobilu. I z tohoto důvodu jsou desky ještě mechnicky rozděleny na dvě poloviny. (Řez je veden ve tvaru vlnovky).

 

Aktuální nabídku předsíňových stěn najdete zde: Předsíňové stěny