Potřebuje váš starší traktor opravu? Náhradní díly Zetor se prodávají i pro řadu UŘ I

Potřebuje váš starší traktor opravu? Náhradní díly Zetor se prodávají i pro řadu UŘ I

Traktory patří mezi jedny z nejčastěji využívaných pracovních strojů. Je pro to řada dobrých důvodů. Jedná se o vozidla, která mohou jezdit nejen po udržovaných silnicích; bez obtíží se zvládnou pohybovat i v náročném terénu. Nezpevněná cesta pro ně není žádný problém, traktory obstojí dokonce i na poli a v lese. Právě proto je běžné zapojení traktorů do zemědělských, lesnických i stavebních prací.

I starší Zetory zastanou širokou škálu náročných úkolů

Velkou výhodou traktorů jsou velká kola s masivními pneumatikami, která zaručují, že vozidlo jen tak neuvízne. Navíc k nim lze připojit nejrůznější zařízení od valníků určených k přepravě velkého množství nákladu přes nástroje sloužící k obdělávání půdy a sklízení úrody až po radlice k prohrnování sněhem zapadaných silnic. A všechny tyto úlohy skvěle zvládnou nejen nové traktory, ale také Zetory z unifikované řady I.

Zetor je osvědčená klasika. A náhradní díly Zetor snadno seženete

Majitelé Zetoru UŘ I mají ke svému traktoru často téměř sentimentální vztah a jen neradi ho mění za nový. Není se čemu divit. Zetor hranatých tvarů je v České republice legendární. Navíc se jedná o produkt tuzemské výroby, náhradní díly Zetor je proto dodnes snadné sehnat i pro ty stroje, které zahájily svůj provoz před několika desítkami let. Právě díky tomu nejsou tyto Zetory k vidění jen na srazech veteránů zemědělské techniky, ale mnohé z nich stále skvěle svůj účel.

Zetory tu jsou více než sedmdesát let

Zetor se narodil ve Zbrojovce Brno, která se do jeho výroby skončila pouhý rok po skončení druhé světové války. Nejznámější Zetory vznikly v rámci unifikované řady I, jejíž vývoj začal v roce 1957. Její součástí bylo několik různých typů Zetoru včetně dvou viničních modelů. A vyráběla se ještě v devadesátých letech.

Kde koupit náhradní díly Zetor?

Specialistou na náhradní díly Zetor a ZTS je společnost Nekvinda – Zemědělská technika, která provozuje jak kamennou prodejnu, tak i e-shop. A pořídíte tu i další zemědělské stroje, zahradní techniku i potřebné příslušenství.