Postele s úložným prostorem jsou praktické v každé domácnosti

Úložného prostoru není nikdy dost. Platí to i pro ložnici. Kam s letními či zimními přikrývkami, náhradními polštáři, mnohdy i s různými dekami, chrániči matrací a s povlečením? Optimální je uložit je přímo do postele. Pokud ji tedy máte s úložným prostorem.

Postele s úložným prostorem jsou praktické v každé domácnosti

Postele s úložným prostorem je třeba vybírat s rozvahou. Vždy je třeba zvážit, jaký typ úložného prostoru je pro nás nejvhodnější z prostorových důvodů v ložnici. Pokud totiž k němu nemáte pohodlný přístup, jako byste jej ani neměli. Možností je několik.

Optimální je volit vždy integrovaný úložný prostor, přímo ladící s postelí

Nejde jen o vzhled, ale i o to, že přesně zapasuje do tvaru postele, čímž se zabrání pronikání prachu a jiných nečistot do prostoru postele.

Jednoduchý přístup do úložného prostoru postele umožňují výklopné lamelové rošty Vždy je třeba myslet na to, že u manželských postelí musí být buď výklopný celý rošt najednou i s matrací, nebo musí být dělený jak výklopný rošt, tak matrace. Problémem může tento typ přístupu k ukládacímu prostoru být například v podkrovních místnostech, kde máme omezenou výšku stropu kvůli šikmým stěnám pokoje.

Dalšími možnostmi jsou integrované výsuvné prostory z čela postele a z boku. Ze strany bývají někdy dělené.

Kvalitním dodavatelem postelí s úložnými prostory je internetový obchod Spíme.cz

Jde o české postele přímého výrobce, firmy Postelia. Kvalitní dvoulůžkové postele vyrábí firma z masivu o síle 4 cm. Spoje jsou řešeny kvalitním kováním Hettich s doživotní zárukou. Masiv je většinou z buku nebo z dubu. Přírodní není jenom materiál postelí, ale i jejich povrchová úprava. Zdravé spaní zajišťuje především 100% přírodní povrchová úprava Biofa, která je k dispozici v mnoha barevných variantách, a tak postel hravě doladíte ke zbytku ložnice i k barvě podlahy.

Postele firma nabízí i jako jednolůžka a rozkládací postele z masivu. K postelím lze dokoupit rošty, noční stolky, komody i skříně. Tedy kompletní ložnicový nábytek.

Samostatně nebudete muset shánět ani matrace

Firma přímo vyrábí i kvalitní značkové matrace . K dispozici jsou matrace s různou tuhostí, v kombinaci líné a studené pěny, několika zónové matrace, oboustranné matrace s možností volby tuhosti, přírodní latexové matrace a mnoho jiných kvalitních řešení pro zdravý spánek.

Ložnice od A do Z a s dobrými cenami

Tím, že nakupujete přímo v e-shopu výrobce, máte příležitost využít řadu akčních nabídek, třeba na výprodejové nebo akčně zvýhodněné modely. A to jak u postelí, tak u matrací, či jiného ložnicového nábytku.

E-shop Spíme.cz nabízí vše pro zdravý spánek. Včetně lůžkovin, matracových chráničů, polštářů, samozřejmě postele a nábytek do ložnice, rošty, matrace a další vybavení, které už jsme zmínili.

Vánoční osvětlení

Vánoční osvětlení na T-zboží.cz

Reklama
Reklama 2