Ponorná čerpadla – e-cerpadla.cz

I vás mnohokrát zalije horko, když dostanete účet za spotřebu vody nebo vám nateče voda do sklepa a vaše zavařeniny včetně úrody jablek plavou ve špinavé vodě?

Ponorná čerpadla – e-cerpadla.cz

Máme pro vás jednu radu, jak lze významně ušetřit a odčerpat rychle vodu ze sklepa. Stačí si zadat do hledáčku ponorná čerpadla. Čerpadlo slouží k dopravě vody a tu buď formou nasávání nebo vytlačování. Dříve než si čerpadlo objednáme, tak si musíme důkladně promyslet, jakou vodu budeme čerpat, zda pitnou, užitkovou nebo splaškovou.  Trh nabízí velké množství druhů čerpadel, a proto je nutná porada s odborníkem.

Ponorná čerpadla - druhy

Pokud potřebujete vodu pouze přečerpávat, bude vám stačit ponorné netlakové čerpadlo. Tlaková ponorná čerpadla jsou ideální pro zavlažování, jsou schopná vodu vyčerpat i z hluboké kopané studny. Nachází-li se pitná voda hodně hluboko, tak je nutné si objednat čerpadla do vrtu, které zvládne čerpat vodu z desítek metrů.  Uživatelé mají největší zájem o zahradní povrchová tlaková čerpadla. Zvládnou skvěle stejnou práci jako tlaková ponorná čerpadla, s tím rozdílem, že zůstávají na povrchu, a tak se s nimi jednodušeji  manipuluje. Velmi využívaná jsou taktéž kalová čerpadla, jež slouží k vyprazdňování nádrží s užitkovou vodou či čerpají splašky ze sklepa popřípadě fekálie ze žump. Tato čerpadla se rychle nezanášejí a zvládnou i kamínky o velikosti 5 mm a další nečistoty.

Nenechejte žíznit svou zahradu - ponorná čerpadla

Za zmínku stojí i domácí vodárny, které nabízejí elegantní zásobování domácnosti a také vám spolehlivě zavlaží zahradu. Pokud je u vás toto téma aktuální a ponorná čerpadla jsou na vašem seznamu objednávek, tak vám rozhodně doporučujeme zavítat do internetového obchodu e-cerpadla.cz, kde vám poskytnou nejen odbornou radu, ale k dispozici je také zdarma eBook "7 absolutně nezbytných otázek předtím, než se rozhodnete koupit čerpadlo a utratit tak své peníze".