Plastová a hliníková okna - DAFE-PLAST! Záruka kvality

Pokud rekonstrujete byt a chystáte se na výměnu oken, vyvstane otázka, jaký druh materiálu zvolit.  

Plastová a hliníková okna - DAFE-PLAST! Záruka kvality

Dřevo je nadčasový a trvanlivý materiál. Výhodou dřeva je vysoká kvalita a dlouhá životnost – dřevěné okna vám vydrží i sto let, ovšem za kvalitu se platí a nesmíte zapomenout na pravidelnou údržbu. Hliníkové okna jsou ideální na výplň stavebních otvorů, perfektně odolávají vysokému zatížení, dlouhá životnost, optické odlehčení. Nevýhoda – jsou velmi drahé, mají vysokou tepelnou vodivost, nemohou být v přímém kontaktu s mědí. Jednoznačně vedou plastová okna!  Výhody -  rozumná cena, větší nabídka tvarů, široká škála barev. Nevýhody - kratší životnost 35 až 50 let, barevná nestálost, nižší požární odolnost.

Romantické zimní zahrady

Pokud toužíte po příjemném posezení v husté zeleni i v zimních dnech, systém zimní zahrady  Schüco nabízí rozmanité konstrukce a vybavení.  Zimní zahrada je technicky náročná stavba, a proto je vhodné se obrátit na odborníky, kteří mají zkušenosti. Aby zimní zahrada splnila svůj účel, je potřebné vyřešit statiku, větrání, stínění, vodu a topení, to vše s ohledem na světové strany. Zimní zahrada není jen luxusní doplněk, ale chrání dům před prudkými výkyvy teplot a v zimě se částečně podílí na jeho vytápění.

Nová zelená úsporám 2015! Využijte příležitost

Rozhodně všem doporučujeme využít program Nová zelená úsporám 2015.  Žádosti o dotace jsou časově omezené, proto neváhejte a využijte příležitost, kterou touto formou nabízí Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR. Pokud potřebujete s touto záležitosti poradit nebo si nevíte s výběrem oken či dveří rady - firma DAFE-PLAST je tady pro vás! Technické poradenství, zaměření a zpracování cenové nabídky ZDARMA! To musíte vidět - Showroom DAFE-plast. Na 300 m2 výstavní plochy v Jihlavě se nalézá expozice vzorků plastových a hliníkových oken, vstupních vchodových dveří, parapetů a veškeré doplňky k plastovým i hliníkovým oknům a dveřím.